Oferta pracy

Fullstack Developer

Connectis_O firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • JavaScript

  • React.js

  • Angular.js

Twój zakres obowiązków

  • Praca nad złożonym projektem platformy optymalizującej przebieg transportu morskiego

  • Projekt z zastosowaniem najnowszych dostępnych na rynku technologii

  • Realny wpływ na cały cykl tworzenia oprogramowania

  • Praca w międzynarodowym środowisku

  • Projekt 100% zdalny

Nasze wymagania

  • Min. 4 letnie doświadczenie na stanowisku Fullstack Developer z użyciem Java oraz JavaScript

  • Bardzo dobra znajomość Java, JS (Angular lub React), architektury mikroserwisowej

  • Podstawowa znajomość języka programowania Python

  • Doświadczenie w testowaniu wdrożonych aplikacji

  • Mile widziana znajomość rozwiązań chmurowych

  • Doświadczenie w obszarze DevOps, Kubernetes

  • Bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego

To oferujemy

  • Perspektywę długofalowej współpracy z doświadczonym zespołem

  • 2000 zł za każde polecenie Specjalisty do naszych projektów

  • Meetupy technologiczne, imprezy, spotkania integracyjne

  • Indywidualna opieka po stronie Connectis_

  • Proces rekrutacyjny prowadzony zdalnie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • komputer do użytku prywatnego

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy