Oferta pracy

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Fullstack Developer (.NET + Angular)

TRUSTED SOFTWARE SERVICES sp. z o.o.

15 00021 000 netto (+ VAT) / mies.
  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • .NET

  • Angular

  • JavaScript

  • TypeScript

  • CSS

  • Azure

  • SQL Server

O projekcie

Jeśli chcesz dołączyć do zespołu entuzjastów, dla których praca jest jednocześnie pasją, przygodą i możliwością rozwoju zawodowego dołącz do team’u TSS już teraz!

Twój zakres obowiązków

  • Rozwijanie wysokiej jakości, sprawdzalnego kodu;

  • Programowanie w .Net (C#);

  • Implementacja i testowanie;

  • Tworzenie dokumentacji technicznej;

  • Rozwijanie łatwych w dostępie rozwiązań webowych z wykorzystaniem JavaScript, TypeScript i CSS;

  • Współpraca podczas wszystkich etapów tworzenia oprogramowania;

  • Proponowanie ulepszeń do tworzonych rozwiązań;

  • Tworzenie prototypów.

Nasze wymagania

  • Co najmniej 4-letnie doświadczenie zawodowe jako programista .NET;

  • Dobra znajomość frameworku .NET Framework w wersji co najmniej 4.8(C#, LINQ);

  • Znajomość relacyjnych baz danych i silnika bazodanowego SQL Server, Azure;

  • Znajomość zasad czystego kodu i wzorców projektowych oraz architektonicznych;

  • Znajomość technologii frontendowej: Angular2+;

  • Doświadczenie z narzędziami frontendowymi: JavaScript, TypeScript, CSS HTML5;

  • Doświadczenie z: WEB API, LESS/SASS, Entity Framework, GIT, Kendo UI, SPARX Enterprise Architect, Cypress;

  • Umiejętność pisania testów (jednostkowych, integracyjnych i end-to-end) dla backendu oraz front-endu;

  • Biegłe komunikowanie się w j. polskim oraz j. angielskim na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (B2/C1).

Mile widziane

  • Praktyczna znajomość technologii konteneryzacji (Docker, Kubernetes).

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

To oferujemy

  • Możliwość pracy w pełni zdalnej lub w biurze w Warszawie;

  • Stabilną współpracę na podstawie B2B;

  • Elastyczny czas rozpoczęcia pracy w godzinach 7 - 10;

  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej w PZU oraz karty Multisport;

  • Regularne imprezy integracyjne;

  • Wsparcie w rozwoju zawodowym - wewnętrzne szkolenia z zakresu cyberbezpieczeństwa;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (uzależnione od doświadczenia: 15 000 - 21 000 PLN netto).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

  • in-office foosball tournaments

  • snacks and sweets

Etapy rekrutacji
1

Krótka rozmowa telefoniczna z jednym z naszych rekruterów

2

Rozmowa techniczna online z PM'em projektu

3

Feedback i decyzja

Jak wygląda nasz proces rekrutacyjny?

Wiemy, że nikt nie ma czasu na długie procesy rekrutacyjne. Dlatego też u nas rekrutacja jest 2 etapowa:

1. Krótka rozmowa telefoniczna z jednym z naszych rekruterów: Alicja, Matylda, Kamil, Janek.

2. Rozmowa techniczna online z PM'em projektu. Potem feedback i decyzja.

Dowiedz się o nas więcej: https://tss.black/

W TSS tworzymy najwyższej jakości rozwiązania z zakresu Software Development, FinTech, AI Solution.

Tworzymy systemy płatnicze, bramki płatnicze online oraz rozwiązania umożliwiające innowacyjne procesowanie płatności.

Nasze zespoły uczestniczą również w projektach wykonywanych dla klientów z wielu różnych branż i specjalizacji.

Przewiń do profilu firmy