Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Fullstack Developer (.NET Core)

Synevo Sp. z o.o.O firmie

  • Zamieniecka 80, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Synevo Sp. z o.o.

Zamieniecka 80

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wytarzanie aplikacji webowych - frontend (Angular) oraz backend (.net core) oraz projektowanie modeli baz danych (MSSQL / PostgreSQL / MongoDB);

  • Projektowanie i tworzenie integracji pomiędzy systemami medycznymi wewnątrz organizacji oraz z usługami i systemami partnerów biznesowych;

  • Uczestnictwo w projektach budowy nowych rozwiązań ale także w projektach rozwojowych istniejących systemów

Nasze wymagania

  • 2 + lata komercyjnego doświadczenia z technologiami:

  • Angular 4 +

  • NET Core 2+

  • ASP .NET WebAPI

  • EntityFramework/Dapper

  • MS SQL/ PostgreSQL/MongoDB

  • Docker

  • Umiejętność posługiwania się narzędziami: Git, Visual Studio, Visual Studio Code, Docker, TFS 2015+;

  • Praktyczna znajomość wzorców projektowych oraz dobrych praktyk wykorzystywanych w architekturze mikrousług;

  • Umiejętność automatyzacji procesu developmentu oraz deploymentu z wkorzystaniem narzędzi Docker oraz Kubernetes jako dodatkowy atut;

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na codzienne kontakty z innymi członkami zespołu z różnych krajów

To oferujemy

  • Pracę w ambitnym, doświadczonym zespole, w organizacji o wiodącej pozycji rynkowej;

  • Udział w ciekawych międzynarodowych projektach;

  • Niezbędne narzędzia pracy (komputer + 2 monitory);

  • Benefity (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, system kafeteryjny);

  • Elastyczne godziny pracy (7-19) oraz częściowo możliwość pracy zdalnej (2-3 dni w tygodniu po okresie wdrożenia).