FullStack Developer

Connectis_O firmie

Rekrutacja zdalna

Connectis_

Szczytnicka 11/piętro V

Wrocław

Misją Connectis jest rozwój ludzi i firm poprzez budowanie zespołów Developerów dziś oraz inwestowanie w Liderów jutra. Connectis_ to ponad 20 lat doświadczenia w branży, 550 Specjalistów IT i tysiące zrealizowanych projektów.
FullStack DeveloperNumer ref.: 8155/MD

Napędzamy technologię odwagą, zaufaniem i pasją. Dążymy do tego, aby stać się liderem szybkich zmian technologicznych, zapewniając dedykowane zespoły IT, łączące doświadczonych Programistów z odpowiednio przygotowanymi Developerami. Jeśli chcesz doskonalić swoje umiejętności i lubisz innowacyjne podejście do zadań, a LUDZIE są dla Ciebie największą wartością? Dołącz do nas! :)

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie analizy systemowej dla projektów z branży bankowej na podstawie wymagań biznesowych
  • Wsparcie w cyklu wytwarzania – od założeń biznesowych, po testy i wdrożenie na środowiska testowe
  • Wytwarzanie oprogramowania oraz pisanie testów jednostkowych i integracyjnych

 Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia na stanowisku FullStack Developer
  • Bardzo dobra znajomość Javy oraz znajomość Angulara 2+
  • Znajomość Spring, Hibernate, REST, SOAP, JUnit

Oferujemy:

  • 2000 zł za każde polecenie znajomego do naszych projektów
  • Meetupy technologiczne, imprezy, spotkania integracyjne
  • Indywidualny opiekun po stronie Connectis
  • Pakiet sportowy i medyczny
  • Długofalowa współpraca
Benefits
computer
healthcare
gym membership
trainings

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Connectis_ rozwija się bardzo dynamicznie w ciągu ostatnich lat, potwierdza to wiele nagród i wyróżnień przyznanych nam przez niezależnych ekspertów:

Salary

DO NEGOCJACJI

Location

WROCŁAW

Industry

IT

Start

ASAP

Forma zatrudnienia

B2B

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy