Oferta pracy

Fullstack Developer (REST, .Net Core, Oracle)

AvengaO firmie

  • Warszawa
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

Avenga

Warszawa

Poznań

Fullstack Developer (REST, .Net Core, Oracle)Numer ref.: OJ/FD/WAW/09/P

Zadania

  • Tworzenie usług opartych na REST (API) dla aplikacji i interfejsów
  • Pisanie testów automatycznych na poziomie API
  • Wsparcie potoków CI/CD
  • Udział w testach i analizach developerski w obrębie rozwoju funkcjonalności

Stack technologiczny:

  • .netCore (backend aplikacji)
  • baza danych: Oracle (PL/SQL)

Wymagania

  • .Net Core i REST – poziom zaawansowany
  • Oracle – poziom średnio zaawansowany
  • Angular – poziom podstawowy / chęć rozwoju w tym kierunku
  • znajomość języków programowania: C#, PL/SQL, JavaScript (przynajmniej na poziomie podstawowym)
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o załączenie poniższej zgody w przesyłanej aplikacji:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych niewymienionych w art. 221 § 1 Kodeksu pracy, ani innych przepisach szczególnych znajdujących zastosowanie zgodnie z art. 221 § 4 Kodeksu pracy, w celu przeprowadzenia rekrutacji przez Administratora – IT Kontrakt Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław, na stanowisko Fullstack Developer

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy