Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Fullstack Developer

KLG Solutions Sp. z o.o. O firmie

KLG Solutions Sp. z o.o.

Zepter Business Centre

Szczecin

KLG Solutions jest innowacyjną firmą oferującą kompleksowe wsparcie w modelowaniu procesów biznesowych z zastosowaniem najnowszych dostępnych na rynku technologii informatycznych. Zatrudniamy specjalistów z dużym doświadczeniem w realizacji złożonych projektów, zarówno dla klientów biznesowych jak i dla administracji publicznej. Dobrze rozumiemy procesy biznesowe specyficzne dla różnych dziedzin gospodarki, jak usługi finansowe, ochrona zdrowia, ubezpieczenia społeczne i wiele innych.

Zakres obowiązków

  • Implementacja systemów opartych na JavaScript i Java dla polskich i zagranicznych klientów
  • Dbanie o jakość kodu i zgodność z obowiązującymi standardami
  • Udział w ambitnych i ciekawych projektach, prowadzonych od podstaw

Wymagania

  • Znajomość języka JAVA, kompilacji i debugowania kodu
  • Znajomość technologii front-end (Angular 6+, Angular Material, TypeScript , JavaScript, HTML5 i CSS3)
  • Znajomość relacyjnych baz danych oraz języka zapytań SQL
  • Wiedza z zakresu działania aplikacji wielowarstwowych
  • Doświadczenie w projekcie opartym o Java i technologie pokrewne (np. JDBC, JSP, JPA, EJB, WebServices, Spring)
  • Umiejętność obsługi repozytorium kodu źródłowego (preferowany Git)
  • Wiedza z zakresu testowania własnego kodu i testów jednostkowych (np. JUnit)
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe min. 2 lata
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Mile widziane

  • Znajomość Hibernate
  • Znajomość narzędzi automatyzacji budowy i integracji aplikacji
  • Wykształcenie kierunkowe
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez KLG Solutions Sp. z o.o. na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku). Równocześnie oświadczam, że poinformowano mnie, iż Administratorem moich danych osobowych jest KLG Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-672), ul. Domaniewska 3712.43; Mam prawo do dostępu do swoich danych, jak również ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Mam prawo do wycofania zgody w każdym momencie poprzez wysłanie stosownej prośby na adres: [email protected] Moje dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora danych do czasu zakończenia procesów rekrutacyjnych, chyba, że wcześniej wycofam swoją zgodę ze znaną mi procedurą.

Ogłoszenie archiwalne