Logo Pracuj.pl

Fullstack Developer

Billennium S.A.O firmie

  • Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • React

  • Angular

  • C#

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja zadań programistycznych
  • Analiza wymagań funkcjonalnych i technicznych w obszarze procesów i aktywności integracyjnych
  • Współpraca z liderem technicznym i innymi członkami zespołu
  • Przygotowanie i aktualizacja dokumentacji projektowej
  • Uczestnictwo w spotkaniach projektowych z architektami, analitykami, developerami oraz innymi członkami projektu

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji opartych o platformę Microsoft .NET
  • Znajomość REACT bądź Angular
  • Bardzo dobra znajomość języka C#
  • Doświadczenie w korzystaniu z systemu kontroli wersji (GIT)
  • Umiejętność pisania przejrzystego, obiektowego, samodokumentującego się kodu
  • Znajomość wzorców projektowych (w tym MVC/MVP);
  • Dobra znajomość Visual Studio
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji opartych o Azure – mile widziane
  • Chęć poznania platformy Office 365 w szczególności SharePoint Online
  • Umiejętność pracy zespołowej oraz planowania własnej pracy
  • Umiejętność rozmowy na poziomie biznesowym z analitykami
  • Dokładność i komunikatywność
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikacyjnym oraz pozwalającym czytać i tworzyć dokumentację techniczną

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • u klienta
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu
  • scrum

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe
  • budżet rozwojowy
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • wspieramy wydarzenia dla IT
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • międzynarodowe środowisko projektowe,
  • elastyczną formę współpracy (dostosujemy się do Twoich oczekiwań),
  • ciekawą ofertę benefitów (opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, zajęcia z języka angielskiego, karta multisport)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • owoce
  • spotkania integracyjne

Billennium - polska firma IT, która od ponad 17 lat rozwija innowacyjne usługi i produkty oraz dostarcza najlepszych specjalistów w zakresie outsourcingu.

Realizujemy projekty i usługi informatyczne w Polsce, a także w Stanach Zjednoczonych i Azji. Obecnie zatrudniamy ponad 1200 specjalistów w zakresie nowoczesnych rozwiązań wspomagających biznes. Posiadamy 9 oddziałów w Polsce i 2 za granicą - biura w Indiach (Pune) i Malezji (Kuala Lumpur).

Fullstack Developer, Szczecin