Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Fullstack Developer

ASTEK Polska

14 70023 100 netto (+ VAT) / mies.
  • Toruń

    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • .NET

  • .Net.Core

  • .Net Framework

  • Visual Studio 2019

  • SQL

  • Git

  • Bazy danych MS SQL

O projekcie

Projekty będę dotyczyć m. in. opłacalność sprzedaży, obsługi klientów korporacyjnych oraz budowania rozwiązań na poziomie architektonicznym.

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie, rozwój oraz testowanie zaawansowanych aplikacji przy użyciu technologii .NET

  • Wdrażanie budowanych aplikacji

  • Rozwiązywanie problemów z oprogramowaniem, jak również wprowadzanie ulepszeń i usprawnień

  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej współpraca z innymi członkami zespołu w celu lepszego zrozumienia problemu

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia w programowaniu z wykorzystaniem języków obiektowych

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • u klienta
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • możesz zmienić projekt
  • scrum
  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne