Logo Pracuj.pl

Fullstack Developer

SMEO Spółka AkcyjnaO firmie

12 000–18 000
netto (+ VAT) / mies.

SMEO Spółka Akcyjna

Aleje Jerozolimskie 93

Ochota

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C#

  • .NET

  • Angular

  • ASP.NET

  • Entity Framework

  • REST

  • SOAP

  • SQL

  • Azure DevOps

  • T-SQL

Twój zakres obowiązków

  • rozwój i utrzymanie aplikacji, implementacja nowych funkcjonalności
  • programowanie w różnych warstwach aplikacji: bazy danych, logika biznesowa, usługi, warstwa prezentacji
  • projektowanie struktur danych, interfejsów systemowych, interfejsów użytkownika
  • dbałość o wysoką jakość, wydajność i bezpieczeństwo tworzonego tworzonego kodu
  • integracja systemów
  • stała współpraca z designerami, analitykami, testerami

Nasze wymagania

  • 2-5 lat doświadczenia w tworzeniu aplikacji w C# .NET
  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji z użyciem Angulara i ASP.Net
  • znajomość technologii Entity Framework
  • znajomość WCF, Web Serwisów REST i SOAP
  • umiejętność stosowania wzorców projektowych
  • znajomość T-SQL i SQL
  • znajomość systemów kontroli wersji (Git)
  • znajomość Azure DevOps

Mile widziane

  • znajomość zagadnień z obszaru projektowania architektury i rozwiązań systemowo-aplikacyjnych
  • zrozumienie zasad rządzących przetwarzaniem rozproszonym, skalowaniem aplikacji i zarządzaniem wydajnością
  • silna świadomość wagi jakości oprogramowania oraz szybkiego reagowania na błędy
  • świadomość aspektów bezpieczeństwa przy budowaniu aplikacji

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

8

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • agile

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • czas na rozwój Twoich pomysłów
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • jesteśmy małą firmą robiącą wielkie rzeczy. Jak nam się to udaje? Powierzamy ludziom projekty, które będą dla nich wyzwaniem. Zależy nam na tym, aby zaangażowali swoją pasję i potraktowali projekt jako własne dzieło, które chcą, aby było najlepsze
  • oferujemy realny wpływ na wytwarzane rozwiązania w tym używane technologie i dużą samodzielność w realizacji projektów
  • wsparcie analityków, którzy przygotowują koncepcję każdego wdrożenia
  • możliwość pracy w innowacyjnej i nowoczesnej organizacji, w najdynamiczniej rozwijającym się sektorze rynku finansowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności, na umowie B2B
  • pracę w zmotywowanym zespole, w nie korporacyjnej, luźnej atmosferze
  • piękna przestrzeń do pracy w HubHub Nowogrodzka Square, w wyjątkowym biurze coworkingowym w samym centrum Warszawy

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • owocowe środy

SMEO to firma z sektora Financial Technology (FinTech). Dostarczamy firmom nowoczesny faktoring cyfrowy. Jako pierwsza firma faktoringowa w Polsce wykorzystujemy potencjał technologii Big Data, sztucznej inteligencji oraz zaawansowanych algorytmów scoringowych i transakcyjnych do pogłębionej analizy zdolności kredytowej klienta.

Naszym celem jest pomoc małym i średnim przedsiębiorcom (MŚP) w zarządzaniu płynnością finansową. Uwalniamy kapitał obrotowy poprzez natychmiastowe finansowanie faktur przychodowych małych firm.

Więcej informacji znajdziesz na:

Strona www.smeo.pl

Facebook: www.facebook.com/smeopl

Tak organizujemy naszą pracę:

  • masz możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej

Takie dajemy możliwości rozwoju:

Fullstack Developer, Aleje Jerozolimskie 93, Ochota, Warszawa