Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Fullstack Developer

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 11.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce Pracy: Warszawa
    Ful/10/07/2018/ES

    Główne zadania

    • Współpraca z użytkownikami końcowymi (biznesowymi) przy zbieraniu i analizie wymagań dotyczących danych umieszczonych w nowym rozwiązaniu; w szczególności konieczność uszczegółowienia ogólnych zadań i koncepcji biznesowych.
    • Przygotowywanie specyfikacji technicznych dla nowych rozwiązań.
    • Prowadzenie prac projektowych i implementacyjnych w systemach informatycznych opartych o technologie .NET Framework, .NET Core.
    • Przygotowywanie oraz utrzymywanie testów automatycznych komponentów serwerowych + stron WEB – narzędzia + same testy.
    • Przygotowywanie oraz utrzymywanie rozwiązań Continous Integration/Continous Deployment.
    • Czynny udział w testach wewnętrznych oprogramowania.
    • Współpraca w opracowywaniu nowych rozwiązań i obieraniu kierunków rozwojowych.
    • Wdrażanie działań dot. poprawy jakości rozwiązań oraz procesów w obszarze kanałów elektronicznych.

    Oczekiwania

    • Wykształcenie wyższe - preferowana Informatyka.
    • Minimum 3-letnie doświadczenie programistyczne w realizacji projektów informatycznych w technologiach: C#, .NET Framework, .NET Core 2.0, WCF, SQL, SQL Server Integration Services, HTML, MVC.NET, Linq SQL.
    • Znajomość: Javascript, React lub Angular, HTML/CSS, jQuery.
    • Umiejętność posługiwania się narzędziami kontroli wersji - preferowany GIT.
    • Bardzo dobra znajomość zagadnień projektowania i programowania obiektowego, znajomość wzorców MVVM, MVC.
    • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji w architekturze client-server.
    • Umiejętność pisania testów jednostkowych,  funkcjonalnych oraz integracyjnych.
    • Znajomość zagadnień relacyjnych baz danych, znajomość zagadnień analizy wydajności zapytań SQL.
    • Doświadczenie w pracy z Jenkinsem, Ansiblem, Dockerem.
    • Mile widziana znajomość algorytmów kryptograficznych.
    • Mile widziana znajomość metodyk Agile (np. SCRUM).
    • Znajomość zagadnień związanych z analizą wymagań biznesowych oraz systemowych dla systemów informatycznych.

    Oferujemy

    • Praca w zespole SCRUMowym.
    • Współtworzenie oprogramowania docenianego przez międzynarodowych ekspertów i wielokrotnie nagradzanego w konkursach na całym świecie (np. raport Forrestera, Efma, Finovate).
    • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub B2B w renomowanej instytucji finansowej.
    • Atrakcyjny pakiet socjalny.

    Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 403