Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Fullstack Developer

Santander Bank Polska

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • Angular

Twój zakres obowiązków

Jesteśmy jednostką w Banku bardzo intensywnie rozwijającą się technologicznie, która promuje ścieżkę DevOps.

Poszukujemy Fullstacka z użyciem stacku opartego o rodzinę Spring (backend) z dużymi możliwościami rozwoju w kierunku JavaScript + Angular.

Jesteśmy zespołem technologiczny, którego zadaniem jest wsparcie pozostałych zespołów biznesowych. Brak tematów ściśle powiązanych z biznesem.

Tworzymy nowe aplikacje oraz przepisujemy istniejące rozwiązania, które dopasowujemy do naszych potrzeb.

Nasze wymagania

  • Dołącz do nas, jeżeli znasz:

  • Java (SE oraz EE), Spring (Boot, Data, Integration, Security, WebServices, WebFlux), Hibernate, JPA

  • Komunikacja przez: RabbitMQ, REST, SOAP, Kafka - wymagane

  • Testy: JUnit, Mockito - wymagane, znajomość testów integracyjnych mile widziana

  • DB: MongoDB, PostgresQL, Oracle, H2 - wymagane

  • Frontend: Angular 2+, TypeScript - podstatowe umiejętności

Mile widziane

  • znajomość Openshift, Jenkins oraz ścieżki Dev-Ops

  • umiejętności analityczne i znajomość obsługi Enterprise Architect

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • agile

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • wewnętrzne programy rozwojowe umożliwiające doskonalenie kompetencji zawodowych

  • udział w ciekawych, strategicznych projektach

  • zgrany zespół i przyjazną atmosferę

  • atrakcyjny system motywacyjny

  • ofertę produktową banku na atrakcyjnych warunkach

  • prywatną opiekę zdrowotną

  • system kafeteryjny MyBenefit

  • kartę sportową MultiSport Plus

  • ciekawe akcje w ramach programu propagującego zdrowy styl życia „BeHealthy”

  • nasza oferta benefitowa zawiera również rozwiązania dla osób z niepełnosprawnością

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi