Oferta pracy

Ringier Axel Springer Polska Sp. z o.o.O firmie

umowa o pracę
8 00012 500 brutto / mies.
kontrakt B2B
9 30014 500 netto (+ VAT) / mies.
  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • Ważna jeszcze 13 dni
    do: 23 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • JavaScript

  • Node.js

  • React.js

  • TypeScript

  • CSS

Mile widziane

  • AWS

System operacyjny

O projekcie

Czy chcesz być odpowiedzialny/a za rozwój produktów, z których codziennie korzystają miliony użytkowników?

Serwis Skąpiec.pl to kompleksowy i rzetelny przegląd ofert e-sklepów obejmujący ponad 11 milionów produktów, zintegrowany z ponad 3,1 tysiącami e sklepów, codziennie aktualizowany o miliony informacji. Wszystko po to, aby każdy użytkownik mógł bez trudu i ekspresowo znaleźć idealny produkt i najlepszą cenę.

Moneteasy to z kolei innowacyjna platforma pozyskująca dla sklepów internetowych użytkowników zainteresowanych zakupem. To pierwsze na polskim rynku tak kompleksowe rozwiązanie pozwalające na dotarcie do klientów na dowolnym etapie ścieżki zakupowej w Internecie.

Brzmi interesująco? Dołącz do świetnego zespołu i razem z nami rozwijaj serwis Skąpiec.pl oraz platformę Moneteasy!

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój i utrzymanie na warstwie frontendowej oraz backendowej jednego z największych e-commercowych serwisów w Polsce (Skąpiec) oraz nowej platformy e-commercowej Moneteasy

  • Proponowanie rozwiązań i technologii usprawniających działanie oprogramowania

  • Wytwarzanie wysokiej jakości kodu w oparciu o praktyki Code Review i Continuous Integration

  • Praca w rozproszonej infrastrukturze mikroserwisowej w chmurze

Nasze wymagania

  • Znajomość React

  • Znajomość Node.js

  • Znajomość HTML5, CSS3 (Sass, LESS), JS

  • Dbałość o wysoką jakość wytwarzanego kodu

  • Chęć ciągłego uczenia się, zdobywania i dzielenia się wiedzą

Podział czasu pracy
75%

Nowe funkcjonalności

15%

Korygowanie błędów

10%

Tworzenie dokumentacji

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • agile
  • scrum

Skład zespołu

  • product owner
  • scrum master

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • mierniki jakości kodu

  • statyczna analiza kodu

  • BDD

  • DDD

  • Continuous Deployment

  • Continuous Integration

  • deployment na poziomie zespołu

  • DevOps

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • active monitoring

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

  • NFR

  • zarządzanie długiem technologicznym

  • automatyzacja testów

  • środowiska testowe

  • testy funkcjonalne

  • testy integracyjne

  • testy regresyjne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

Ringier Axel Springer Tech to hub technologiczny Ringier Axel Springer Media AG, wiodącej firmy mediowo-technologicznej działającej w Europie Środkowo-Wschodniej i wydającej łącznie ponad 100 tytułów prasowych i 70 serwisów internetowych. W Polsce, w 50 zespołach i trzech lokalizacjach pracuje ponad 300 specjalistów, którzy budują różnorodne rozwiązania IT, wchodzące w skład nowoczesnej platformy digital publishing. Nasze produkty docierają do 40 milionów użytkowników na różnych kontynentach. Pomagamy rozumieć świat i podejmować świadome decyzje. Tworzymy przyszłość cyfrowych mediów.

Przewiń do profilu firmy