Logo Pracuj.pl

9 300–14 500
netto (+ VAT) / mies.
  • Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Ringier Axel Springer Polska Sp. z o.o.

Pilotów 10

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • JavaScript

  • HTML5

  • CSS3

  • React.js

  • Node.js

Mile widziane

  • Next.js

  • GraphQL

  • AWS

System operacyjny

O projekcie

Onet.pl to codzienne źródło aktualnych informacji, odwiedza go miliony użytkowników. A jak to wygląda od kuchni? Do zespołu zajmującego się rozwojem i utrzymaniem kluczowego produktu - strony głównej portalu Onet.pl poszukujemy osoby, która chce tworzyć rozwiązania na wielką skalę i wspomóc nas w realizacji codziennych technologicznych wyzwań

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie nowych oraz rozwój istniejących aplikacji na potrzeby www.onet.pl
  • Tworzenie testów jednostkowych oraz funkcjonalnych (Cypress)
  • Uczestniczenie w procesie rewizji tworzonego kodu, wdrażania z wykorzystaniem narzędzi CI/CD, utrzymania oraz monitoringu produktu
  • Uczestniczenie w procesie usuwania awarii i eliminowania źródeł ich występowania
  • Współpraca z zespołami dostarczającymi rozwiązania Ring Publishing

Nasze wymagania

  • Bardzo dobrej znajomości JavaScript, HTML5, CSS3
  • Znajomości React
  • Znajomości zasad tworzenia stron internetowych RWD/RESS
  • Umiejętności budowania aplikacji w technologii Node.js
  • Znajomości zagadnień programowania asynchronicznego
  • Umiejętności pracy z wykorzystaniem narzędzi kontroli wersji (GIT)
  • Podstawowej wiedzy z zakresu baz danych
  • Podstawowej wiedzy z zakresu SEO, optymalizacji szybkości stron internetowych (Core Web Vitals)
  • Umiejętności pracy zespołowej z wykorzystaniem metodyk AGILE (SCRUM)
  • Chęci poszerzania wiedzy i nauki nowych technologii, dzielenia się wiedzą z innymi oraz orientacji na cel

  • Znajomość frameworka Next.js
  • Doświadczenie w tworzeniu rozwiązań opartych o mikroserwisy
  • Znajomość zagadnień związanych z tworzeniem API REST/GraphQL
  • Podstawowa znajomość usług AWS (S3, DynamoDB, SQS, ElasticSearch)

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

6

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • agile
  • scrum

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code
  • code review
  • pair programming
  • TDD
  • Continuous Deployment
  • Continuous Integration
  • active monitoring
  • dokumentacja
  • narzędzia do trackowania zadań
  • automatyzacja testów

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy
  • czas na rozwój Twoich pomysłów
  • przestrzeń do eksperymentowania
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • wspieramy wydarzenia dla IT
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • strefa relaksu
  • program rekomendacji pracowników

Ringier Axel Springer Tech to hub technologiczny Ringier Axel Springer Media AG, wiodącej firmy mediowo-technologicznej działającej w Europie Środkowo-Wschodniej i wydającej łącznie ponad 100 tytułów prasowych i 70 serwisów internetowych. W Polsce, w 50 zespołach i trzech lokalizacjach pracuje ponad 300 specjalistów, którzy budują różnorodne rozwiązania IT, wchodzące w skład nowoczesnej platformy digital publishing. Nasze produkty docierają do 40 milionów użytkowników na różnych kontynentach. Pomagamy rozumieć świat i podejmować świadome decyzje. Tworzymy przyszłość cyfrowych mediów.

FullStack Engineer - Zespół Onet.pl, Pilotów 10, Kraków