Oferta pracy

umowa o pracę
8 00012 500 brutto / mies.
kontrakt B2B
9 30014 500 netto (+ VAT) / mies.
  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • JavaScript

  • HTML5

  • CSS3

  • React.js

  • Node.js

Mile widziane

  • Next.js

  • GraphQL

  • AWS

System operacyjny

O projekcie

Onet.pl to codzienne źródło aktualnych informacji, odwiedza go miliony użytkowników. A jak to wygląda od kuchni? Do zespołu zajmującego się rozwojem i utrzymaniem kluczowego produktu - strony głównej portalu Onet.pl poszukujemy osoby, która chce tworzyć rozwiązania na wielką skalę i wspomóc nas w realizacji codziennych technologicznych wyzwań

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie nowych oraz rozwój istniejących aplikacji na potrzeby www.onet.pl

  • Tworzenie testów jednostkowych oraz funkcjonalnych (Cypress)

  • Uczestniczenie w procesie rewizji tworzonego kodu, wdrażania z wykorzystaniem narzędzi CI/CD, utrzymania oraz monitoringu produktu

  • Uczestniczenie w procesie usuwania awarii i eliminowania źródeł ich występowania

  • Współpraca z zespołami dostarczającymi rozwiązania Ring Publishing

Nasze wymagania

  • Bardzo dobrej znajomości JavaScript, HTML5, CSS3

  • Znajomości React

  • Znajomości zasad tworzenia stron internetowych RWD/RESS

  • Umiejętności budowania aplikacji w technologii Node.js

  • Znajomości zagadnień programowania asynchronicznego

  • Umiejętności pracy z wykorzystaniem narzędzi kontroli wersji (GIT)

  • Podstawowej wiedzy z zakresu baz danych

  • Podstawowej wiedzy z zakresu SEO, optymalizacji szybkości stron internetowych (Core Web Vitals)

  • Umiejętności pracy zespołowej z wykorzystaniem metodyk AGILE (SCRUM)

  • Chęci poszerzania wiedzy i nauki nowych technologii, dzielenia się wiedzą z innymi oraz orientacji na cel

  • Znajomość frameworka Next.js

  • Doświadczenie w tworzeniu rozwiązań opartych o mikroserwisy

  • Znajomość zagadnień związanych z tworzeniem API REST/GraphQL

  • Podstawowa znajomość usług AWS (S3, DynamoDB, SQS, ElasticSearch)

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 6

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • agile
  • scrum

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • pair programming

  • TDD

  • Continuous Deployment

  • Continuous Integration

  • active monitoring

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

  • automatyzacja testów

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

Ringier Axel Springer Polska Sp. z o.o.

Ringier Axel Springer Tech to hub technologiczny Ringier Axel Springer Media AG, wiodącej firmy mediowo-technologicznej działającej w Europie Środkowo-Wschodniej i wydającej łącznie ponad 100 tytułów prasowych i 70 serwisów internetowych. W Polsce, w 50 zespołach i trzech lokalizacjach pracuje ponad 300 specjalistów, którzy budują różnorodne rozwiązania IT, wchodzące w skład nowoczesnej platformy digital publishing. Nasze produkty docierają do 40 milionów użytkowników na różnych kontynentach. Pomagamy rozumieć świat i podejmować świadome decyzje. Tworzymy przyszłość cyfrowych mediów.

Przewiń do profilu firmy