Oferta pracy

Programista Systemów ERP

RSM PolandO firmie

  • Droga Dębińska 3b, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

RSM Poland

Droga Dębińska 3b

Poznań

Technologie, których używamy

Wymagane

  • JavaScript

  • jQuery

  • HTML

  • CSS

  • JSON

O projekcie

Firma RSM Poland, będąca członkiem RSM, wiodącej sieci niezależnych firm doradczych i audytorskich na świecie, jako jedna z pierwszych firm w Polsce wprowadziła na rynek usługę IT polegającą na zapewnieniu kompleksowego wsparcia dla systemu informatycznego NetSuite.

Wspieramy firmy we wdrożeniach, optymalizacji i lokalizacji programu Oracle NetSuite oraz ułatwiamy dopasowanie rozwiązań informatycznych do charakteru przedsiębiorstwa oraz jego potrzeb informacyjnych.

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie oraz rozbudowa funkcjonalności w oparciu o wymagania biznesowe;

  • Rozwój istniejących modułów systemu Oracle NetSuite;

  • Rozwiązywanie bieżących problemów technicznych;

  • Cykliczna analiza kodu;

  • Codzienna praca w systemie SCRUM.

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;

  • Bardzo dobra znajomość języka JavaScript, jQuery, HTML i CSS, JSON;

  • Dobra znajomość języka SQL oraz relacyjnych baz danych;

  • Dobra znajomość środowiska JIRA i systemu kontroli wersji GIT;

  • Mile widziana znajomość jednego z systemów ERP: NetSuite, Microsoft Dynamics 365, Comarch Optima, Comarch XL;

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • scrum

Tak pracujemy nad projektem

  • code review

    Takie dajemy możliwości rozwoju

    • budżet rozwojowy

    • konferencje w Polsce

    • konferencje zagraniczne

    • szkolenia wewnątrzfirmowe

    • szkolenia zewnętrzne

    • wymiana wiedzy technicznej w firmie

    To oferujemy

    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach;

    • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz rozbudowany pakiet benefitów;

    • Pracę przy ciekawych projektach międzynarodowych w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

    • Benefity

    • prywatna opieka medyczna

    • dofinansowanie nauki języków

    • dofinansowanie szkoleń i kursów

    • ubezpieczenie na życie

    • możliwość pracy zdalnej

    • elastyczny czas pracy

    Etapy rekrutacji
    1

    Złożenie aplikacji

    2

    Selekcja aplikacji

    3

    I rozmowa oraz testy merytoryczne i językowe

    4

    II rozmowa z Project Managerem

    5

    Zatrudnienie/Informacja zwrotna

    RSM Poland

    RSM Poland jest członkiem RSM, wiodącej sieci niezależnych firm doradczych i audytorskich, która posiada 810 biur w 120 krajach i zatrudnia więcej niż 43.000 specjalistów na świecie.

    RSM Poland to profesjonalni doradcy i zaufani partnerzy w biznesie. Jako zespół ponad 230 specjalistów oferujemy dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorcom kompleksowe doradztwo podatkowe i gospodarcze. Rozbudowaną ofertę usług kierujemy do przedsiębiorstw polskich oraz spółek zagranicznych, które otwierają swoje oddziały w naszym kraju.

    W Polsce jesteśmy jedną z 15 największych firm w swojej branży. Działamy aktualnie w czterech lokalizacjach: Poznaniu, Warszawie, Szczecinie i Katowicach, kompleksowo dbając o interesy firm zarówno na rynkach krajowych, jak i międzynarodowych.

    Zdajemy sobie sprawę, że naszym największym kapitałem są ludzie i dokładamy wszelkich starań, aby kwalifikacje każdego członka naszego zespołu były na jak najwyższym poziomie i podlegały ciągłemu doskonaleniu.

    Przewiń do profilu firmy