Oferta pracy

  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • J2EE

  • JavaScript

  • Angular

  • React.js

  • SOLID

  • SOA

  • Spring Boot

  • Oracle

  • MS SQL

  • Git

  • CI/CD

  • SOAP

  • REST

System operacyjny

O projekcie

Czy jesteś osobą, która chce poprawiać jakość życia, dostarczając rozwiązania dla ludzi i technologie dla biznesu?

Czy chcesz współtworzyć świat, który nas otacza i kreować niezawodne, zaawansowane produkty? Pracować przy aplikacji, która ma kilka warstw i instancji (serwer, klient serwer, wersja desktop, wersja web), a każdą częścią zajmuje się konkretny zespół?

Jeśli odpowiedź brzmi TAK, to oznacza, że ta oferta jest DLA CIEBIE 🎉

W B3 Consulting Poland poszukujemy aktualnie osoby, która dołączy do naszego zespołu pełnego szalonych pomysłów, eksperckiego doświadczenia i skandynawskiego ducha wolności, rozwoju i sportu 😉

Twój zakres obowiązków

  • rozwój i implementacja wymagań w aplikacjach Java

  • zadania 100 % związane z rozwojem

  • testowanie przygotowanych zmian

  • dokumentacja tworzonych rozwiązań

Nasze wymagania

  • min. 2-letnie doświadczenie w Java/J2EE

  • umiejętność programowania w JavaScript / Angular / React.js

  • znajomość projektowania obiektowego, zasad SOLID, zasad SOA

  • znajomość Spring, SpringBoot i bazy danych Oracle, MS SQL

  • znajomość Git i zasady ciągłej integracji oprogramowania CI/CD

  • znajomość Hibernate, protokoły SOAP/REST

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 5-8 osób

Tak pracujemy

  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • agile
  • scrum

To oferujemy

  • skandynawska kultura pracy z naciskiem na work-life balance

  • benefity dostosowane do Twoich preferencji

  • różnorodność projektowa i technologiczna

  • długofalowa współpraca w zespole doświadczonych specjalistów

  • logicznie planowane procesy

  • sportowy duch firmy i niezapomniane imprezy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • inicjatywy dobroczynne

  • jeden krótszy dzień pracy

Wspólnie tworzymy możliwości.

Pomagamy wiodącym firmom i organizacjom w digitalizacji i rozwoju biznesu.

Przewiń do profilu firmy