Oferta pracy

kontrakt B2B
9 30014 500 netto (+ VAT) / mies.
  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło dzień temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • JavaScript

  • REST

  • HTML

  • CSS

  • SQL

Mile widziane

  • Node.js

  • React.js

  • Elasticsearch

System operacyjny

O projekcie

Chcesz mieć wpływ na miliony Polaków każdego dnia?

Cenisz wiarygodne źródła informacji?

Nasza praca polega na dostarczaniu treści oraz tworzeniu rozwiązań z obszarów performance, paid content czy e-commerce. Różnorodność tematów pozwala na kreatywność i zdobywanie wiedzy z różnych obszarów.

W zespole Verticals odpowiadamy za największe serwisy tematyczne w polskim internecie: Medonet, Ofeminin, Auto Świat, Komputer Świat, Noizz, Business Insider, Fakt. Każdy z nich jest cennym i wiarygodnym źródłem informacji dla jego użytkowników.

Codziennie docieramy do 16,5 mln użytkowników!

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój serwisów z wykorzystaniem autorskiej platformy Ring Publishing, HTML, CSS

  • Rozwój rozszerzeń systemu CMS z wykorzystaniem Node.js, React, PostgreSQL i ElasticSearch

  • Tworzenie rozwiązań, które pomagają naszym partnerom biznesowym osiągać cele sprzedażowe

  • Rozwój oferty płatnych treści

  • Współpraca w obszarze e-commerce usług zdrowotnych oraz telemedycyny

  • Udział w procesie planowania kierunków rozwoju serwisów

  • Opieka nad jakością i stabilnością działania serwisów

Nasze wymagania

  • Dobrej znajomości: JavaScript, REST, HTML, CSS

  • Dobrej znajomości zagadnień dotyczących relacyjnych baz danych i języka SQL

  • Znajomości zagadnień programowania asynchronicznego

  • Znajomości technologii internetowych (np.: protokoły sieciowe, cache, kolejki)

  • Znajomości wzorców projektowych

  • Chęć poszerzania wiedzy i nauki nowych technologii, orientacji na cel

  • Umiejętności pracy w zespole oraz kreatywnego myślenia

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Znajomość: Node.js, React

  • Znajomość technologii ElasticSearch

  • Znajomość zwinnych metodyk Scrum lub Kanban

  • Znajomość zagadnień związanych z optymalizacją szybkości ładowania stron internetowych

  • Doświadczenia w tworzeniu serwisów i narzędzi internetowych

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 6

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu
  • agile

Skład zespołu

  • frontend developer
  • fullstack developer
  • lider techniczny
  • product owner
  • scrum master

Tak pracujemy nad projektem

  • code review

  • Continuous Integration

  • deployment na poziomie zespołu

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • active monitoring

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

  • środowiska testowe

  • testy jednostkowe

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy

  • konferencje w Polsce

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

Ringier Axel Springer Polska Sp. z o.o.

Ringier Axel Springer Tech to hub technologiczny Ringier Axel Springer Media AG, wiodącej firmy mediowo-technologicznej działającej w Europie Środkowo-Wschodniej i wydającej łącznie ponad 100 tytułów prasowych i 70 serwisów internetowych. W Polsce, w 50 zespołach i trzech lokalizacjach pracuje ponad 300 specjalistów, którzy budują różnorodne rozwiązania IT, wchodzące w skład nowoczesnej platformy digital publishing. Nasze produkty docierają do 40 milionów użytkowników na różnych kontynentach. Pomagamy rozumieć świat i podejmować świadome decyzje. Tworzymy przyszłość cyfrowych mediów.

Przewiń do profilu firmy