Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Fullstack .Net developer

T Komp Tomasz KruszewskiO firmie

4 0008 000 brutto / mies.
  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • VB.NET

  • C#

  • ASP.NET Web Forms

  • HTML

  • CSS

  • JavaScript

  • Git

  • Microsoft SQL Server

System operacyjny

O projekcie

Nasz główny autorski produkt wykorzystywany jest przez ponad 150 klientów w Polsce i poza jej granicami.

Poszukujemy osoby, która odpowiedzialna będzie za wsparcie w dziale produkcji i rozwoju oprogramowania naszego produktu.

Twój zakres obowiązków

  • Codzienne spotkania z zespołem w celu wymiany wiedzy,

  • Wdrażanie nowych i zmiany w istniejących modułach oprogramowania

  • Tworzenie, utrzymywanie lub modyfikowanie istniejących modułów oprogramowania

  • Tworzenie i aktualizowanie dokumentacji technicznej produktów

  • Dokumentowanie i raportowanie wykonanej pracy

  • Regularny code review

Nasze wymagania

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w: C#, VB.NET, ASP.NET WebForms, HTML, CSS, JavaScript, Git

  • Praktyczna znajomość pracy z bazą danych MS SQL Server

  • Kreatywne myślenie i osobista inicjatywa

  • Szybka nauka nowych technologii

  • Umiejętność rozwiązywania zgłaszanych problemów

  • Komunikatywność i działanie z nastawieniem na sukces zespołu

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pracy z dokumentacją techniczną

Podział czasu pracy
80%

Realizacja zleceń/zgłoszeń

10%

Tworzenie dokumentacji

10%

Codzinne spotkania

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt

Tak pracujemy nad projektem

  • code review

  • Continuous Integration

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

  • testy wydajnościowe

  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Uczestnictwo w wielu projektach dla krajowych i zagranicznych przedsiębiorstw

  • Dojrzały proces rozwoju oprogramowania (Code Review, Continuous Integration)

  • Stabilny, dojrzały produkt

  • Pracę w dni robocze w godzinach 8:00-16:00, praca zdalna

  • Otwartość na nowe pomysły pracowników

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Etapy rekrutacji
1

Weryfikacja zgłoszenia

2

Przesłanie zadania sprawdzającego wiedzę

3

Ocena wykonanego zadania

4

Zdalna sesja i poznanie się, wymiana informacji

5

Przedstawienie oferty

6

Negocjacje warunków współpracy

7

Ostateczna obustronna decyzja

T Komp Tomasz Kruszewski

Jesteśmy firmą programistyczną z kilkunastoletnim doświadczeniem w technologiach .NET. Nasze systemy są standardami w ponad 150 organizacjach w zakresie obiegu informacji.

Przewiń do profilu firmy