Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Fullstack .NET Developer

EUVIC Sp. z o.oO firmie

8 40013 400 netto (+ VAT) / mies.
  • Opole

    Opole, opolskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • .NET

  • C#

  • .NET Core

  • Angular

  • React

  • JavaScript

  • TypeScript

Twój zakres obowiązków

  • rozwój architektury frontendowej/backendowej,

  • zapewnienie responsywności aplikacji,

  • pisanie łatwego do utrzymania kodu,

  • monitorowanie ogólnej jakości kodu,

  • udział w codziennych stand-upach,

  • ścisła współpraca z kierownikami projektów i innymi członkami zespołu.

Nasze wymagania

  • ponad 2 lata doświadczenia na stanowisku fullstack developera,

  • dobra znajomość języka C# oraz platformy .NET lub .NET Core,

  • dobra znajomość technologii frontendowych Angular 2+ lub React oraz języków JavaScript lub TypeScript,

  • znajomość relacyjnych baz danych i ORM,

  • zastosowanie dobrych praktyk programowania obiektowego m.in SOLID, KISS,

  • doświadczenie pracy w zespole w metodologii Agile,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym.

Mile widziane

  • umiejętność pisania testów jednostkowych,

  • doświadczenie pracy z REST API,

  • chęć do nauki i rozwoju.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • inicjatywy dobroczynne

  • Karta Benefit MultiSport

EUVIC Sp. z o.o

Już od kilkunastu lat działamy w obszarze usług informatycznych.

Grupa Technologiczna Euvic skupia firmy informatyczne z całej Polski i zatrudnia ponad 2000 specjalistów. Pracujemy w 15 siedzibach w Polsce i w 3 poza granicami kraju. Euvic to kilkaset różnorodnych projektów realizowanych w teamach od kilku do kilkudziesięciu osób.

Wykorzystujemy technologie takie jak Java, .Net, JS, AWS, AZURE. Nasze projekty to zarówno rozwiązania desktopowe, jak również systemy webowe, czy aplikacje mobilne.

Do współpracy zapraszamy osobę elastyczną i otwartą na współpracę z innymi zespołami w ramach grupy firm.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Interesują Cię dodatkowe szczegóły o tym jak na co dzień pracujemy zajrzyj na www.euvic.pl