Logo Pracuj.pl

  • praca zdalna

summ-it s.a.

Głogowska 31

Grunwald

Poznań

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C#

  • .NET

  • CSS

  • XHTML

  • MS SQL

  • Oracle DB

  • Entity Framework

  • CQRS

  • JavaScript

  • TypeScript

Mile widziane

  • IIS-nginx

  • REACT

  • Angular

  • rxjs

  • npm

  • DevOps CI/CD

O projekcie

Aktualnie poszukujemy osoby, która dołączy do naszego zespołu developerskiego na stanowisku Fullstack .NET Developer (React+TypeScript). Jeżeli interesują Cię nowe technologie, stawiasz na rozwój, a ponadto nie boisz się nowych wyzwań, daj nam się poznać i wyślij nam swoje CV!

W ramach naszej oferty, oprócz tradycyjnej formy współpracy proponujemy również możliwość pracy w 100% zdalnej. Pracuj z dowolnego miejsca na świecie lub w jednym z naszych funkcjonalnych biur: w Poznaniu lub Krakowie!

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie aplikacji .NET / .NET Core wraz z MS SQL Server / Oracle,
  • Wdrażanie rozwiązań w systemach chmurowych Microsoft Azure,
  • Wdrażanie aplikacji typu SPA w REACT,
  • Pisanie testów backend: xUnit/frontend: Playwright (w tej kwestii nauczymy Ciebie testować), zaleta będzie znajomość metodyki TDD,
  • Praca z Framework SDT - summit development templates,
  • Współpraca z innymi członkami zespołu w modelu Scrum / Agile z wykorzystaniem DevOps (nauczymy Cię tego),
  • Pisanie czystego, wysokiej jakości automatycznych testów kodu, które udowadniają, że robi to, co powinno.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie z .NET / C # i znajomość frameworków: .NET / .NET Core MVC / Entity Framework lub Dapper,
  • Znajomość xHTML, CSS, JavaScript lub TypeScript, GIT,
  • Znajomość CQRS/Dependency Injection/wzorca architektonicznego: Mediator (nauczymy Cię korzystać z biblioteki MediatR),
  • Znajomość Entity Framework Core/Dapper ORM,
  • Zależy Ci na dalszym rozwoju swoich umiejętności,
  • Chęć rozwoju w kwestii architektury aplikacji: wzorce projektowe / metodyki wytwarzania i utrzymania kodu, mechanizmy CI/CD,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania.

  • Dodatkowe atuty: IIS-nginx, REACT, Angular, rxjs + npm,
  • Znajomość mechanizmów DevOps CI/CD.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • u klienta
  • agile
  • scrum
  • kanban

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • fullstack developer
  • programista testów automatycznych
  • tester manualny
  • product owner
  • project manager
  • scrum master
  • administrator IT

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code
  • code review
  • wzorce projektowe
  • DDD
  • event modeling
  • TDD
  • Continuous Deployment
  • Continuous Integration
  • deployment na poziomie zespołu
  • DevOps
  • wsparcie architekta / lidera technicznego
  • active monitoring
  • automatyzacja testów
  • pentesty
  • środowiska testowe
  • testy funkcjonalne
  • testy integracyjne
  • testy jednostkowe
  • testy regresyjne
  • testy wydajnościowe
  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe
  • czas na rozwój Twoich pomysłów
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • treningi umiejętności miękkich
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Umowa o pracę / zlecenie / B2B,
  • Przyjazne miejsce pracy,
  • Praca w kompetentnym i współpracującym zespole zorientowanym na komunikację,
  • Szkolenia techniczne wewnętrzne i zewnętrzne,
  • Udział w międzynarodowych projektach,
  • Plan rozwoju zawodowego i osobistego,
  • Elastyczny czas pracy,
  • Możliwość pracy zdalnej,
  • Biblioteka firmowa, w której znajdziesz wiele ciekawych materiałów dotyczących jakości kodu, architektury itp.
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności.
  • Dostęp do kawy, którą możesz wypić bez zawału serca!

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • gry wideo w pracy
  • kawa / herbata
  • paczki świąteczne

Etapy rekrutacji

1

Nadesłanie aplikacji

2

Analiza CV

3

Rozmowa rekrutacyjna

4

Przedstawienie wyniku rekrutacji/oferty kandydatowi

Wizja i wartości w summ-it.

W summ-it kierujemy się 3 głównymi wartościami: odpowiedzialność za powierzone zadania, transparentność, rozwój własny.

Dzięki nim efekt końcowy realizowanych przez nas projektów spełnia oczekiwania naszych klientów na najwyższym poziomie. Wierzymy, że za każdym sukcesem stoją ludzie dlatego twierdzimy, że firma rozwija się wraz z rozwojem swoich pracowników. Jako zespół wzajemnie się wspieramy i wspólnie podejmujemy nowe wyzwania

Firma summ-it® istnieje na rynku od 2011 roku, a koronnym elementem oferty jest integracja systemów oraz profesjonalne zarządzanie danymi. W skład wiodących usług firmy zalicza się zarządzania systemami baz danych Microsoft SQL Server oraz Oracle.

Zespół summ-it to ludzie z pasją i doświadczeniem. Podążając za naszą misją dostarczamy rozwiązania w obszarach baz danych oraz aplikacji internetowych. Nasi eksperci zdobywali doświadczenia w międzynarodowych koncernach, zarządzając środowiskami dużej skali. Priorytetem w naszych usługach jest budowanie zaufania, a poprzez transparentność oraz wiedzę i doświadczenie, bazy danych naszych klientów są zawsze w dobrych rękach.

Fullstack .NET Developer, Głogowska 31, Grunwald, Poznań