Oferta pracy

Fullstack .NET Developer Senior

eRecruiter

19 00024 000 netto (+ VAT) / mies.
  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Technologie, których używamy

Wymagane

  • .NET Core

  • C#

  • JavaScript

  • TypeScript

  • webpack

  • React.js

O projekcie

eRecruiter to narzędzie służące do zarządzania procesem rekrutacji online i kompleksowego zarządzania bazą kandydatów. System eRecruiter wykorzystywany jest codziennie przez kilkaset firm, co czyni go najczęściej używanym systemem rekrutacyjnym w Polsce.

Twój zakres obowiązków

  • implementowanie określonych funkcjonalności aplikacji i całych aplikacji poprzez dostarczanie wysokiej jakości modułów aplikacji i integrację ich z modułami stworzonymi przez innych programistów

  • budowa nowych funkcjonalności w oparciu o architekturę mikroserwisów w technologii .NET core

  • codzienna praca zgodnie z AGILE: współpraca z UX designerem, Product Managerem, testerem, ekspertami i innymi programistami

  • współtworzenie kierunku rozwoju technicznego aplikacji

Nasze wymagania

  • minimum 3 lata doświadczenia w tworzeniu aplikacji internetowych

  • bardzo dobra znajomość .NET core oraz C#

  • bardzo dobra znajomość wzorców projektowych oraz zasad tworzenia API REST

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • znajomość React

  • znajomość Javascript

Mile widziane

  • znajomość Typescript, Webpack

  • doświadczenie w pracy w architekturze opartej o mikroserwisy oraz eventy

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu
  • kanban

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • budżet rozwojowy

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia zewnętrzne

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Umowę B2B

  • Możliwość pracy zdalnej

  • System kafeteryjny (bilety do kina, teatru, karta sportowa itp.)

  • Dofinansowanie doposażenia biura domowego

  • Opieka medyczna z pakietem dentystycznym

  • Działania rozwojowe dopasowane do preferencji i potrzeb zespołu

  • Ogólnofirmowe i działowe wyjazdy integracyjne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

Etapy rekrutacji
1

I spotkanie online

2

II spotkanie online

eRecruiter

Grupa Pracuj jedna z najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie Środkowej. Oprócz serwisu Pracuj.pl, jesteśmy właścicielem platformy eRecruiter oraz portalu Robota.ua na Ukrainie. Grupę Pracuj tworzą niesamowici ludzie. Pasjonaci technologii wspierającej działania w obszarach HR. Procesy rekrutacji znamy z każdej strony. Dzięki temu pomagamy kandydatom znaleźć ich wymarzoną pracę. Wspieramy też pracodawców w zarządzaniu procesem rekrutacji oraz w budowaniu ich marki.

Przewiń do profilu firmy