Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Fullstack .NET Developer

ControlExpert Polska Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Firma ControlExpert rozpoczęła swoją działalność w 2002 roku i do dziś jest wiodącym dostawcą usług cyfryzacji danych w branży ubezpieczeniowej, leasingowej oraz motoryzacyjnej. Proces likwidacji szkód komunikacyjnych jest wspierany głównie przez aplikację EasyClaim. Dział IT tworzy aplikacje na potrzeby wewnętrzne, rozwiązania integracyjne z zewnętrznymi podmiotami oraz aplikacje wykorzystywane przez naszych kontrahentów. Na przestrzeni lat wiedza naszych ekspertów została usystematyzowana w bazach danych i uzupełniona informacjami od producentów pojazdów. Jedyne w swoim rodzaju połączenie wiedzy z branż IT i ekspertów motoryzacyjnych stało się naszą receptą na sukces! Każdy z etapów likwidacji szkody (weryfikacja kosztorysów i faktur) jest w pełni zautomatyzowany. Weryfikujemy około 8 milionów szkód komunikacyjnych w ciągu roku. Pracuje dla nas  ponad 700 osób w 16 państwach. Produkty, które oferujemy odpowiadają na potrzeby i spełniają oczekiwania naszych klientów. Naszymi usługobiorcami są znane towarzystwa ubezpieczeniowe, firmy leasingowe, warsztaty i producenci z branży motoryzacyjnej. Jeżeli jesteś zainteresowany możesz stać się częścią naszego międzynarodowego zespołu!

Opis stanowiska:

  • Tworzenie, rozwój aplikacji z branży ubezpieczeń komunikacyjnych
  • Integracja z systemami zewnętrznymi
  • Implementacja logiki biznesowej w oparciu o specyfikę branży
  • Pisanie testów jednostkowych
  • Uczestnictwo w codziennych spotkaniach zespołu

Nasze oczekiwania:

  • Dobrą znajomość T-SQL oraz zagadnień bazodanowych (MS SQL)
  • Dobrą znajomość platformy .NET ,.NET Core, C#
  • Doświadczenie z narzędziami Jenkins, JIRA, Confluence, GIT, GitLab
  • Umiejętność samodzielnego i kreatywnego rozwiązywania problemów
  • Zdolność do szybkiego uczenia się

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pisaniu aplikacji webowych z wykorzystaniem ASP.NET MVC, HTML5, CSS, JavaScript, React, Ajax, SignalR
  • Doświadczenie w tworzeniu webservice’ów w REST i SOAP, Swagger UI

Oferujemy:

  • Proces rekrutacyjny przeprowadzany zdalnie
  • Długoterminową współpracę w formie UoP lub B2B
  • Elastyczny czas pracy oraz luźną i niekorporacyjną atmosferę pracy
  • Rozwój wiedzy i kompetencji
  • Pracę z doświadczonym zespołem w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Prwatną opiekę medyczną oraz kartę Multisport

Ogłoszenie archiwalne