Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Fullstack .Net z Angularem

DEVQUBE sp. z o.o.

11 80015 200 brutto / mies.
  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C#

  • .NET 6

  • Kafka

  • ASP .NET Web API

  • PostgreSQL

  • MongoDb/Casandra

  • Keycloak

  • REST API

Mile widziane

  • Gitlab

  • Docker

  • Kubernetes

  • ArgoCD

O projekcie

Zespół zajmuje się dwoma projektami. Pierwszy z nich polega na optymalizacji i utrzymaniu głównego systemu logistycznego, odpowiedzialnego m.in. za fakturowanie, CRM, komunikaty systemowe oraz integrację systemów wewnętrznych.

Drugi projekt dotyczy utworzenia nowego systemu billingowego, odpowiedzialnego za zarządzanie klientami całej organizacji oraz fakturami. Na ten moment planujemy pełne zaangażowanie nowej osoby w ten drugi projekt.

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie, implementacja oraz testowanie oprogramowania przy użyciu zaawansowanych technologii

  • Rozwiązywanie problemów z oprogramowaniem, jak również wprowadzanie ulepszeń i usprawnień

  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej

  • Współpraca z innymi członkami zespołu oraz testerami w celu lepszego zrozumienia problemu

Nasze wymagania

Znajomość zagadnień:

a) z backendu będą to:

-> C#

-> .NET 6

-> Kafka

-> ASP .NET Web API

-> PostgreSQL

-> MongoDb/Casandra

-> Keycloak

b) z frontendu będą to:

-> znajomość Angular 2+

-> znajomość biblioteki komponentów Angular Material

-> znajomość HTML, CSS, TypeScript

-> znajomość bibliotek: rxjs, @ngx translate

-> znajomość narzędzi / technologii: REST API

c) dodatkowe to:

-> Gitlab

-> Docker

-> Kubernetes

-> ArgoCD

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • u klienta
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • scrum

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • automatyzacja testów

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy

  • konferencje w Polsce

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • możliwość rozwoju, poszerzania wiedzy przy wsparciu doświadczonych developerów

  • atrakcyjne wynagrodzenie (zależne od Twoich umiejętności)

  • pakiet szkoleniowy

  • pakiet MultiSport

  • międzynarodowe projekty w nowoczesnych technologiach

  • brak dress code

  • praca zdalna, elastyczny czas pracy

  • wybór formy współpracy (umowa o pracę/B2B -> jesteśmy elastyczni ;)

  • przyjazna atmosfera

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

wstępna rozmowa telefoniczna

2

rozmowa zdalna z osobą techniczną odpowiedzialną za projekt

3

informacja zwrotna

Jesteśmy Software Housem pracującym z klientami z całego świata, szybko rośniemy i potrzebujemy do naszego zespołu, nowych twarzy.

Przewiń do profilu firmy