Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Fullstack Web Developer

Polcar

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Technologie, których używamy

Wymagane

  • MySQL

  • Git

Mile widziane

  • Docker

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie i rozwijanie oprogramowania opartego o PHP Laravel

  • utrzymywanie istniejących projektów, ich rozbudowa oraz optymalizacja

  • Integracja z systemami wewnętrznymi oraz zewnętrznymi

  • analiza oraz rozwiązywanie istniejących problemów

  • współpraca z pozostałymi członkami zespołu

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe informatyczne, studenci lub doświadczenie w programowaniu

  • znasz PHP Laravel

  • znasz PHPUnit

  • znasz MySQL

  • znasz VUE.js 3.0

  • znasz GIT

  • znasz HTML / CSS (preprocesor SCSS)

  • posiadasz chęci do wytężonej pracy i zaangażowanie

  • znajomość Docker

  • znajomość podstaw UML

  • rozwinięte umiejętności interpersonalne

To oferujemy

  • możliwość zdobycia doświadczenia przy tworzeniu, testowaniu i wdrażaniu oprogramowania

  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę lub zgodnie z preferencjami, terminowość wynagrodzeń, praca w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji)

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy

  • pakiet socjalny

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • napoje

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

Polcar

POLCAR - Wiodący dystrybutor części zamiennych z branży motoryzacyjnej poszukuje kandydata na stanowisko Fullstack Web Developer w Dziale Innowacji i Rozwoju Oprogramowania, oddział w Rzeszowie.

Odwiedź naszą stronę: www.polcar.com

Przewiń do profilu firmy