Oferta pracy

Ringier Axel Springer Polska Sp. z o.o.O firmie

umowa o pracę
8 00012 500 brutto / mies.
kontrakt B2B
9 30014 500 netto (+ VAT) / mies.
  • opolskie

    opolskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 godziny temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Node.js

  • JavaScript

  • HTML

  • CSS

  • NoSQL

  • Technologie webowe

Mile widziane

  • AWS

System operacyjny

O projekcie

Ring Publishing to kompleksowa platforma wydawnicza dla cyfrowych mediów wspierająca marki medialne online oraz w druku. Dzięki automatyzacji dostarcza innowacyjnych rozwiązań w dwunastu krajach na całym świecie.

W związku z rozwojem portfolio klientów, korzystających z platformy Ring Publishing, poszukujemy specjalistów, którzy wzmocnią nasz zespół i wspólnie z nami będą rozwijać portfolio produktów międzynarodowych.

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie / migracja wysokiej jakości produktów mediowych, opartych na rozwiązaniach Ring Publishing

  • Wytwarzanie wysokiej jakości kodu JavaScript, HTML i CSS z zastosowaniem Code Review i Continuous Integration

  • Tworzenie / rozwój modułów funkcjonalnych opartych o aplikacje stworzone w Node.js

  • Wykonywanie zadań według metodyk AGILE

  • Wdrażanie serwisów z wykorzystaniem technik CI

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra umiejętność programowania w JavaScript, w tym zagadnień programowania asynchronicznego

  • Bardzo dobra znajomość technologii webowej (w tym zagadnienia SEO, optymalizacja, HTTP)

  • Dobra znajomość budowy aplikacji opartych o Node.js

  • Bardzo dobra znajomość HTML5 oraz CSS3

  • Znajomość zagadnień bazodanowych (np. NoSQL)

  • Znajomość języka angielskiego (min. poziom B2)

Podział czasu pracy
45%

Nowe funkcjonalności

10%

Obsługa bieżąca

25%

Wsparcie klienta

10%

Tworzenie dokumentacji

10%

Spotkania

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 4

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • agile
  • scrum

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • Continuous Integration

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • zarządzanie długiem technologicznym

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • strefa relaksu

  • no blame culture

Ringier Axel Springer Polska Sp. z o.o.

Ringier Axel Springer Tech to hub technologiczny Ringier Axel Springer Media AG, wiodącej firmy mediowo-technologicznej działającej w Europie Środkowo-Wschodniej i wydającej łącznie ponad 100 tytułów prasowych i 70 serwisów internetowych. W Polsce, w 50 zespołach i trzech lokalizacjach pracuje ponad 300 specjalistów, którzy budują różnorodne rozwiązania IT, wchodzące w skład nowoczesnej platformy digital publishing. Nasze produkty docierają do 40 milionów użytkowników na różnych kontynentach. Pomagamy rozumieć świat i podejmować świadome decyzje. Tworzymy przyszłość cyfrowych mediów.

Przewiń do profilu firmy