Logo Pracuj.pl

umowa o pracę
8 000–12 500
brutto / mies.
kontrakt B2B
9 300–14 500
netto (+ VAT) / mies.
  • warmińsko-mazurskie
    warmińsko-mazurskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Node.js

  • JavaScript

  • HTML

  • CSS

  • NoSQL

  • Technologie webowe

Mile widziane

  • AWS

System operacyjny

O projekcie

Ring Publishing to kompleksowa platforma wydawnicza dla cyfrowych mediów wspierająca marki medialne online oraz w druku. Dzięki automatyzacji dostarcza innowacyjnych rozwiązań w dwunastu krajach na całym świecie.

W związku z rozwojem portfolio klientów, korzystających z platformy Ring Publishing, poszukujemy specjalistów, którzy wzmocnią nasz zespół i wspólnie z nami będą rozwijać portfolio produktów międzynarodowych.

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie / migracja wysokiej jakości produktów mediowych, opartych na rozwiązaniach Ring Publishing
  • Wytwarzanie wysokiej jakości kodu JavaScript, HTML i CSS z zastosowaniem Code Review i Continuous Integration
  • Tworzenie / rozwój modułów funkcjonalnych opartych o aplikacje stworzone w Node.js
  • Wykonywanie zadań według metodyk AGILE
  • Wdrażanie serwisów z wykorzystaniem technik CI

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra umiejętność programowania w JavaScript, w tym zagadnień programowania asynchronicznego
  • Bardzo dobra znajomość technologii webowej (w tym zagadnienia SEO, optymalizacja, HTTP)
  • Dobra znajomość budowy aplikacji opartych o Node.js
  • Bardzo dobra znajomość HTML5 oraz CSS3
  • Znajomość zagadnień bazodanowych (np. NoSQL)
  • Znajomość języka angielskiego (min. poziom B2)

Podział czasu pracy

45%

Nowe funkcjonalności

10%

Obsługa bieżąca

25%

Wsparcie klienta

10%

Tworzenie dokumentacji

10%

Spotkania

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

4

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • agile
  • scrum

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code
  • code review
  • Continuous Integration
  • wsparcie architekta / lidera technicznego
  • zarządzanie długiem technologicznym

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy
  • czas na rozwój Twoich pomysłów
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • wspieramy wydarzenia dla IT
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • brak dress code’u
  • strefa relaksu
  • no blame culture

Ringier Axel Springer Polska Sp. z o.o.

Ringier Axel Springer Tech to hub technologiczny Ringier Axel Springer Media AG, wiodącej firmy mediowo-technologicznej działającej w Europie Środkowo-Wschodniej i wydającej łącznie ponad 100 tytułów prasowych i 70 serwisów internetowych. W Polsce, w 50 zespołach i trzech lokalizacjach pracuje ponad 300 specjalistów, którzy budują różnorodne rozwiązania IT, wchodzące w skład nowoczesnej platformy digital publishing. Nasze produkty docierają do 40 milionów użytkowników na różnych kontynentach. Pomagamy rozumieć świat i podejmować świadome decyzje. Tworzymy przyszłość cyfrowych mediów.

FullStack Web Node.js Engineer, warmińsko-mazurskie