Oferta pracy

Functional Consultant / Business Analyst

Netwise S.A.

Szamocka 8

Żoliborz

Warszawa

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • Microsoft Dynamics

  • PowerPlatform

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie klienta biznesowego w specyfikowaniu wymagań oraz mapowanie potrzeb klienta na rozwiązanie oparte o Microsoft PowerPlatform.

  • Dokumentację wymagań biznesowych.

  • Analiza procesów biznesowych klienta w celu identyfikacji i powiązania wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych oraz wyznaczanie kamieni milowych i szacowania ryzyka

  • Warsztaty z klientami i liderami klientów, aby analizować i projektować rozwiązania spełniające wymagania biznesowe

  • Prototypowanie, konfigurowanie i wdrażanie oprogramowania w środowisku klienta

  • Analizę luk w standardowej funkcjonalności produktu.

  • Współpracę z zespołem technicznym i zarządzaniem Baclogiem (analiza, priorytety, estymacje, przeglądy)

  • Realizację testów, aby zweryfikować rozwiązanie

  • Bezpośredni udział we wdrożeniach rozwiązań

Nasze wymagania

  • Jeśli jesteś absolwentem studiów ekonomicznych, myślisz analitycznie, umiesz mapować procesy biznesowe i masz już za sobą pierwsze kroki w analizę wymagań biznesowych i przekładania ich na wymagania techniczne a ponad to posiadasz:

  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów w metodykach zwinnych

  • Wysokie umiejętności analityczne (stosowanie wzorców projektowych, modelowania UML, BPMN);

  • Skrupulatność i dokładność w prowadzeniu i dokumentowaniu uzgodnień;

  • Doświadczenia z usystematyzowanymi formami zbierania wymagań biznesowych

  • Umiejętność prowadzenia prezentacji i szkoleń

  • Poczucie odpowiedzialności za tematy, którymi się zajmujesz

  • Zdolność do planowania, ustalania priorytetów i organizowanie czasu, harmonogramów projektów.

  • Bardzo dobrą znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (at least B2)

  • Praktyczne doświadczenie w zarządzaniu działaniami Microsoft Dynamics/ PowerPlatform

  • Certyfikaty techniczne w Microsoft Dynamics D365.

  • Uprzednie doświadczenie w pracy konsultanta biznesowego

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • >50

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • u klienta
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • agile
  • scrum

Skład zespołu

  • fullstack developer
  • lider techniczny
  • architekt
  • tester manualny
  • analityk biznesowy
  • analityk systemowy
  • administrator IT

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • wzorce projektowe

  • BDD

  • DDD

  • event modeling

  • TDD

  • Continuous Deployment

  • Continuous Integration

  • deployment na poziomie zespołu

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

  • środowiska testowe

  • testy funkcjonalne

  • testy integracyjne

  • testy jednostkowe

  • testy regresyjne

  • testy wydajnościowe

  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • konferencje zagraniczne

  • mentoring

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Pracujesz w gronie wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy pracują z pasją i z pasji

  • Uczysz się języka angielskiego w czasie pracy z native speakerem.

  • Pracujesz w otwartej kulturze pracy i otwartych drzwi, w płaskiej strukturze opartej na partnerstwie.

  • Masz kartę Multisport.

  • Masz opiekę medyczną w ENEL-ed.

  • Elastycznie zarządzasz swoim czasem pracy.

  • Pracujesz hybrydowo zarówno zdalnie jak i w wygodnym biurze z lodówką pełną napoi i słodyczy (wybór należy do Ciebie).

  • Bawisz się świetnie na imprezach integracyjnych i nie możesz się doczekasz na kolejne.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • napoje

  • strefa relaksu

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa z People Managerem

2

Rozmowa z Biznesem

Twoja rola

Będziesz pracować z najlepszymi w obszarze rozwiązań MS PowerPlatform. Czeka na Ciebie współpraca w ramach różnych branż: Telekomunikacja, Turystyka, Finanse, Bankowość. W tej roli będziesz zbierać informację, analizować wymagania i rozwiązywać problemy oraz zapewniać wsparcie techniczne i operacyjne.

Jeśli chcesz na co dzień analizować potrzeby biznesowe w celu zapewnienia najlepszych rozwiązań systemowych w oparciu MS PowerPlatform a ponadto chcesz stosować najlepsze praktyki, z których Netwise znany jest w całej branży to dołącz do Nas i rozwijaj swój zmysł biznesowy i pogłęb znajomość rozwiązań w obszarze CRM.

Jesteśmy najlepszym zespołem wdrożeniowym aplikacji biznesowych opartych o Microsoft Dynamics 365 w Polsce, który realnie wspiera potrzeby polskich i globalnych organizacji. Specjalizujemy się w aplikacjach wspierających zarządzanie Klientami w obszarze obsługi klienta, marketingu i sprzedaży (CRM), portali klienckich (B2B / Self-care) oraz zarządzaniu partnerami i sieciami sprzedaży (PRM).

Nasze umiejętności, profesjonalizm w działaniu i wyjątkowe podejście do potrzeb klienta są potwierdzone przez ponad 170 zakończonych projektów w 27 krajach. Nieustannie wprowadzamy innowacje, aby opracowywać i stosować światowej klasy technologie z zespołem inżynierów i analityków wraz z jedynym w Polsce MVP Microsoft w obszarze CRM. Posiadamy aż 6 złotych kompetencji Microsoftu i jesteśmy 7-krotnym Partnerem Roku Microsoft.

Dołącz do Netwise Team - w rok nauczysz się więcej niż w innych firmach przez wiele lat a z Twoich rozwiązań będą korzystać tysiące użytkowników każdego dnia!

Przewiń do profilu firmy