Oferta pracy

Functional Safety Engineer

Marelli Sosnowiec Poland Sp. z o.o. Automotive Lighting PlantO firmie

Marelli Sosnowiec Poland Sp. z o.o. Automotive Lighting Plant

Generała Mariusza Zaruskiego 11

Sosnowiec

Marelli jest firmą międzynarodową założoną we Włoszech w 1919 roku. Prowadzi działalność w zakresie projektowania i produkcji zaawansowanych technologicznie systemów komponentów dla sektora motoryzacyjnego. Od maja 2019 roku Marelli jest częścią Grupy Marelli CK Holdings.

Marelli zatrudnia około 44 000 pracowników, ma 85 zakładów produkcyjnych i 15 ośrodków R&D. Grupa obecna jest w 20 krajach (Włochy, Francja, Niemcy, Hiszpania, Wielka Brytania, Polska, Czechy, Rumunia, Rosja, Serbia, Słowacja, Turcja, USA, Meksyk, Brazylia, Argentyna, Chiny, Japonia, Indie, Malezja).

Obecnie do naszego zespołu R&D w Sosnowcu poszukujemy Kandydatów / Kandydatek na stanowisko:

Twoje zadania:

  • Planowanie i realizacja zadań dotyczących bezpieczeństwa funkcjonalnego zgodnie z normą ISO26262
  • Wsparcie rozwoju działów projektowania elektroniki i oprogramowania w oparciu o analizy DFMEA, FTA ,DFA , FMEDA
  • Analizowanie i realny wpływ na ograniczenia ryzyka występowania błędów produktu finalnego
  • Tworzenie i nadzór nad dokumentacją związaną z bezpieczeństwem funkcjonalnym
  • Komunikacja z zespołem projektowym w ramach „functional safety”

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne - elektronika, mechanika, inżynieria jakości lub pokrewne
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (poziom B2)
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej i schematów elektrycznych
  • Znajomość norm jakościowych w branży automotive
  • Zainteresowanie kwestiami technicznymi, elektroniką i oprogramowaniem
  • Mile widziane doświadczenie w dziale jakości w branży automotive
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość DFMEA, FTA, DFA, FMEDA
  • Gotowość do poszerzenia wiedzy z obszaru wymagań jakościowych dotyczących elektroniki i oprogramowania

Oferujemy:

  • Udział w międzynarodowych projektach
  • Możliwości rozwoju kompetencji
  • Pracę w przyjaznej
    atmosferze
  • Bogaty pakiet
    socjalny
  • Pakiet
    sportowy
  • Tworzenie nowatorskich rozwiązań
  • Dodatkowe premie
  • Tydzień Promocji Zdrowia

Zainteresowanie osoby proszone są o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku:

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy