Oferta pracy

Functional Safety Engineer

Marelli Sosnowiec Poland Sp. z o.o. Automotive Lighting Plant O firmie

Marelli Sosnowiec Poland Sp. z o.o. Automotive Lighting Plant

Generała Mariusza Zaruskiego 11

Sosnowiec

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i realizacja zadań dotyczących bezpieczeństwa funkcjonalnego zgodnie z normą ISO26262

  • Wsparcie rozwoju projektów w oparciu o analizy bezpieczeństwa funkcjonalnego (FMEA, FTA, FMEDA)

  • Tworzenie i nadzór nad dokumentacją związaną z bezpieczeństwem funkcjonalnym

  • Komunikacja z zespołem projektowym w kwestiach związanych z functional safety

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne – elektronika, elektrotechnika lub automatyka, oferta skierowana również do absolwentów

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (poziom B2)

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • Zainteresowanie kwestiami technicznymi

  • Gotowość do poszerzenia wiedzy z obszaru wymagań jakościowych dotyczących elektroniki i oprogramowania

Mile widziane

  • Znajomość norm jakościowych w branży automotive

To oferujemy

  • Doskonałą atmosferę w zgranym zespole

  • Interesujące benefity

  • Udział w międzynarodowych projektach realizowanych dla największych marek w branży automotive

  • Duże możliwości rozwoju

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • dyżury lekarza w biurze

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • premia wakacyjna oraz świąteczna

  • dofinansowanie do studiów podyplomowych

  • kursy językowe

  • firmowy klub biegacza

Marelli Sosnowiec Poland Sp. z o.o. od maja 2019 roku jest częścią Magneti Marelli CK Holdings Co., Ltd., powstałej z połączenia Magneti Marelli i Calsonic Kansei. Siedziba Grupy znajduje się w Japonii w Saitama. Marelli posiada 170 zakładów i centrów badawczo-rozwojowych w Europie, Japonii, Amerykach oraz Azji. Prowadzi działalność w zakresie projektowania i produkcji zaawansowanych technologicznie systemów komponentów dla sektora motoryzacyjnego.

W Marelli Sosnowiec Poland Sp. z o.o., zakład Automotive Lighting zajmujemy się projektowaniem i produkcją oświetlenia zewnętrznego dla wszystkich głównych producentów aut. Nasz zespół tworzy 1700 pracowników.

Przewiń do profilu firmy