Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Fundraise/r/ka

Fundacja Greenpeace Polska

30,0044,00 brutto / godz.
  • Sopot

    Sopot, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • praktykant / stażysta
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 10
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Do obowiązków Fundraisera należy pozyskanie jak największej ilości darczyńców na ulicach polskich miast.

  • Wykorzystaj szansę na zdobycie niezbędnego doświadczenia zawodowego w międzynarodowej organizacji pozarządowej.

Nasze wymagania

  • To, co ważne dla nas, to dyspozycyjność min. 12h w tygodniu i Twoja łatwość nawiązywania kontaktu, ponieważ do obowiązków osoby fundraiserskiej należy pozyskiwanie darczyńców na ulicach polskich miast.

To oferujemy

  • Gwarantujemy świetną atmosferę i środowisko pracy w kreatywnym i zgranym zespole!

  • płacę podstawową 30 złotych za godzinę netto (czyli na rękę) i premie za skuteczność – średnio osoba fundraiserska zarabia 34,5 zł netto, ale można i więcej!

  • do 1000 złotych na rękę za pozyskanie jednej osoby do pracy w Twoim zespole w ramach rekrutacji bezpośredniej,

  • elastyczny grafik pracy,

  • u nas pełny etat to tylko 30h (nie 40h) w tygodniu!

  • bonusy pozapłacowe,

  • profesjonalne szkolenia i wyjazdy integracyjne,

  • praca z tytułu umowy – zlecenia.

Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

  • max. 6 godzinny dzień pracy

Mamy nadzieję, że Ciebie zainteresowaliśmy :).

Nie czekaj zatem, zaaplikuj i dołącz do naszego zespołu :).

Dołącz do grona najlepszych fundraiserów w Polsce!

Poznaj nas: https://pracujznami.greenpeace.pl/

Przewiń do profilu firmy