Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Fundraiser – specjalista ds. pozyskiwania funduszy

FUNDACJA JOANNY RADZIWIŁŁ OPIEKUŃCZE SKRZYDŁA

  • Warszawa, mazowieckie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Fundacja Joanny Radziwiłł Opiekuńcze Skrzydła to silnie rozwijająca się organizacja z wieloletnim doświadczeniem w obszarze pomocy dzieciom i młodzieży z rodzin dysfunkcyjnych.

Fundacja od poniedziałku do piątku prowadzi dom dzienny na warszawskiej Pradze, dla dzieci i młodzieży z rodzin potrzebujących wsparcia, zmagających się z problemami ekonomicznymi, uzależnieniami, przemocą i wieloma innymi.

Jest to miejsce, które tworzy zespół wysoko wykwalifikowanych pedagogów, grono doświadczonych zawodowo ambasadorów, życzliwych wolontariuszy i wielu innych ludzi z różnych środowisk, zaangażowanych w pomoc dzieciom.

W związku z intensywnym rozwojem Fundacji poszukujemy osoby z doświadczeniem w pozyskiwaniu funduszy, empatycznej i dobrze zorganizowanej na stanowisko FUNDRAISERA.

Forma zatrudnienia: umowa o pracę
Praca od: wrzesień 2021r.
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie wniosków dotacyjnych skierowanych do instytucji państwowych i unijnych, fundacji korporacyjnych;
  • Zarządzanie dokumentacją dotyczącą realizacji wniosków dotacyjnych;
  • Wsparcie w pozyskiwaniu nowych partnerów biznesowych i rozwijanie relacji z nimi;
  • Współtworzenie oferty dla partnerów biznesowych;
  • Współtworzenie i realizowanie strategii fundraisingowej;

Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanie CV do 23.08.2021r. poprzez przycisk Aplikuj.

Wymagania:

  • minimum 3 letnie doświadczenie w pisaniu wniosków dotacyjnych i pozyskiwaniu grantów;
  • umiejętność redagowania tekstów oraz dopasowania sposobu komunikacji do odbiorców;
  • dobra znajomość MS Office;
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne;
  • umiejętność budowania trwałych relacji z darczyńcami;
  • bardzo dobra organizacja pracy oraz samodzielność;

Mile widziane:

  • znajomość sektora organizacji pozarządowych;
  • umiejętność tworzenia prezentacji;
  • umiejętność prowadzenia negocjacji;
  • znajomość narzędzi do zarządzania relacjami z darczyńcami (CRM);

Co oferujemy?

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;
  • Możliwość pracy w modelu hybrydowym;
  • Współpracę w młodym, przyjaznym zespole profesjonalistów w obszarze pomocowym;
  • Możliwość kreowania strategii fundraisingowej w rozwijającej się organizacji pozarządowej – zdobycie ciekawego doświadczenia zawodowego;
  • Zdobywanie doświadczenia w obszarze dotyczącym pomocy dzieciom i młodzieży;
  • Bycie częścią społeczności fundacji stworzonej z ludzi różnych zawodów, pasji, których łączy chęć pomocy potrzebującym dzieciom;

W aplikacji prosimy o dodanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych).

Informujemy, że Administratorem danych jest  Fundacja Joanny Radziwiłł Opiekuńcze Skrzydła z siedzibą w Warszawie przy ul. Omulewskiej 19. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Ogłoszenie archiwalne