Praca główny architekt - architekt rozwiązań

Mamy dla Ciebie 3 ofert

Aplikacja Pracuj.pl

Przeglądaj oferty wygodniej

Pobierz
    • Warszawa
    Opis stanowiska: Jako jeden z pierwszych Data Cloud Architect w nowym zespole “Data & AI Practice” będziesz miał znaczący wpływ na formującą się strukturę działu i budowane rozwiązania. Projekty będą realizowane głównie z wykorzystaniem GCP -...
    opublikowana: 17 listopada 2019
    • Warszawa
    Do nowo tworzonego globalnego Microsoft Cloud Center w Warszawie, poszukujemy osoby na stanowisko: Cloud Solution Architect Do głównych obowiązków należy: Tworzenie, integracja i optymalizacja rozwiązań cloudowych (projekty typu green field,...
    opublikowana: 14 listopada 2019
    • Warszawa
    Zakres obowiązków Opracowywanie we współpracy z analitykami biznesowymi koncepcji biznesowo-technicznej rozwiązania realizującego zidentyfikowane wymagania funkcjonalne i niefunkcjonalne; Opracowywanie wkładu do ofert w zakresie tworzenia analizy...
    opublikowana: 10 listopada 2019