Popularne w serwisie

Filtruj wyniki

Miejsce pracy
    • Pokaż więcej województw
Kategorie
  • Pokaż więcej kategorii
Pracodawca
Forma zatrudnienia
  • Pokaż więcej
Poziom stanowiska
Zarobki brutto
Wymagany język
  • Pokaż więcej języków
Oferty z okresu
  • Chcę otrzymywać podobne oferty pracy na e-mail!

    główny energetyk

    Tak, chcę!

  • 3 lokalizacje 2018-12-19

    Główne zadania: uczestnictwo w spotkaniach i wizjach lokalnych u Klientów na terenie całego kraju, udział w charakterze lidera lub członka zespołu projektowego w ramach realizacji wdrożeń systemów zarządzania energią zgodnych z wymaganiami normy...

  • Dębe (pow. legionowski), mazowieckie 2018-12-14

    (Pion Ścieków / Dział Utrzymania Ruchu/ Wydział Sieci Kanalizacyjnej) Miejsce pracy: Wieliszew Nr ref. .: 165/18 Naszym Pracownikom oferujemy: stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę pracę w oparciu o wartości wynikające z ponad...

  • Wieliszew (pow. legionowski), mazowieckie 2018-12-11

    (Pion Wody/ Zakład Północny/ Wydział Utrzymania Ruchu ) Miejsce pracy: Wieliszew Nr ref. .: 224/18 Naszym Pracownikom oferujemy: stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę pracę w oparciu o wartości wynikające z ponad 130-letniej...