Logo Pracuj.pl

Galwanizer

Magellan Aerospace (Polska) Sp z o.o.O firmie

  • Mielec
    Mielec, podkarpackie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Prace przy obsłudze linii galwanicznej.
  • Prowadzenie bieżącej kontroli produktu na swoim stanowisku pracy i zachowanie jego wysokiej jakości.
  • Kontrola parametrów procesu i obsługiwanego sprzętu.
  • Stosowanie się do obowiązujących systemów zarządzania.
  • Przestrzeganie przepisów bhp i ppoż.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na produkcji, możliwość przyuczenia do zawodu.
  • Odpowiedzialność, dokładność i precyzja w wykonywaniu czynności.
  • Zaangażowanie, sumienność.
  • Zdolności manualne.
  • Umiejętność obsługi technicznej urządzeń.

Mile widziane

  • Doświadczenie.

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie.
  • Zatrudnienie na umowę o pracę.
  • Pracę w systemie 2-zmianowym.
  • Pakiet socjalny: ubezpieczenie grupowe, ZFŚS, karnet Multisport.
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego.
  • Dobrą atmosferę pracy.

Magellan Aerospace (Polska) Sp z o.o.

Firma Magellan Aerospace (Polska) Sp. z o.o. działająca w branży lotniczej

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych za pomocą przycisku APLIKUJ

Galwanizer, Mielec