Oferta pracy

Galwanizer

Fabryka Okuć Kuczyński Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

  • Poznań, Baranowo (pow. poznański; gm. Tarnowo Podgórne), Przeźmierowo (pow. poznański)

    wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 lata temu
  • Pracownik fizyczny
Galwanizer - możliwość przyuczenia

Opis stanowiska:

  • Obsługa automatycznej linii galwanicznej CNC
  • Zawieszanie detali do galwanizowania
  • Dbałość o sprawne funkcjonowanie linii
  • Dbałość o czystość na miejscu pracy
  • Przestrzeganie przepisów BHP

Wymagania:

  • Dokładność, precyzja, sprawność manualna
  • Odpowiedzialność za powierzone procesy
  • Duża motywacja do pracy
  • Dyspozycyjność
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na tożsamym stanowisku
  • Mogą aplikować osoby które mają wykształcenie: zasadnicze lub techniczne lub wyższe o kierunkach chemicznych, elektrycznych i technicznych

Oferujemy:

  • Stabilną, pełna wyzwań pracę w prężnie rozwijającej się firmie z 40-letnim stażem
  • Pracę na podstawie umowy o pracę
  • Stabilne zatrudnienie
  • Dobre warunki socjalne
  • Pracę w dynamicznym, pełnym entuzjazmu zespole
  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie z premiami
  • Pracę pod nadzorem Kierownika - Technologa Galwanizernii
  • Możliwość szkoleń na galwanizera przez firmę Niemiecko-Amerykasńską

Przyjdz, zobacz, nie pożałujesz.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Fabrykę Okuć Kuczyński Sp. z o. o. Sp. k. z siedzibą w Baranowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.
Informujemy, że Administratorem danych jest Fabryka Okuż Kuczyński Sp. z o. o. Sp. k. z siedzibą w Baranowie przy ul. Nowina 14. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy