Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Game Designer

T-Bull S.A.

  • Szczęśliwa 33, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

T-Bull S.A.

Szczęśliwa 33

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie mechanik gameplayowych,

  • projektowanie poziomów oraz środowiska,

  • prototypownie interfejsów,

  • analiza kluczowych danych dla cyklu życia produktu,

  • optymalizowanie/kreowanie balansu,

  • tworzenie czytelnej, zrozumiałej, szczegółowej dokumentacji projektu,

  • partycypacja w fazie koncepcyjnej projektu,

Nasze wymagania

  • znajomość, ogranie i aktywne śledzenie rynku gier ze szczególnym uwzględnieniem tytułów na platformach stacjonarnych (głównie PC),

  • kreatywność i zdolność wyrażania myśli,

  • umiejętność strategicznego myślenia,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • znajomość programu Unity 3D,

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

To oferujemy

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin

  • rozwój warsztatu w ramach realizowania interesujących projektów,

  • pakiet socjalny oraz pakiet wyżywienia (śniadania i obiady),

  • ubezpieczenie zdrowotne,

T-Bull S.A.

T-Bull to jeden z największych producentów gier na urządzenia mobilne w Polsce. Do dziś w produkcje wrocławskiego studia zagrało już prawie pół miliarda graczy na całym świecie. Spółka notowana jest na głównym rynku Giełdy Papierów Wartościowych. Dzięki użyciu najnowszych technologii i zatrudnianiu najlepszych specjalistów w branży od ponad 9 lat dostarczamy niezapomnianych przeżyć graczom na całym świecie.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: Game Designer.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV) klikając w przycisk aplikowania.