Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Gas Product Manager

TSG POLSKA sp. z o.o.

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój gałęzi TSG GAS w Dziale Nowych Energii

  • Współpraca z działem marketingu w zakresie strategii rozwoju TSG GAS w Polsce

  • Współpraca z Group GAS Director (Francja, j.ang.)

  • Wizyty u potencjalnych inwestorów

  • Utrzymywanie kontaktu z obecnymi dostawcami i klientami

  • Rozwijanie sieci kontaktów

  • Przygotowywanie ofert oraz obsługa realizacji we współpracy z Działem Ofertowania i Działem Sprzedaży

  • Bieżące monitorowanie rynku (przetargi, portale z zapytaniami ofertowymi)

  • Praca w CRM

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne

  • Doświadczenie w pracy z klientem w branży gazowej (LPG, CNG, LNG, H2 wodór, inne gazy)

  • Dobra znajomość obsługi komputera i programów biurowych

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • Znajomość języka angielskiego

  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Doświadczenia przy udziale w przetargach

  • Zainteresowanie motoryzacją, branżą gazową pod kątem stacji tankowania

  • Samodzielność i kreatywność

  • Doświadczenie z zakresie stacji tankowania

  • Praca w programach CAD

To oferujemy

  • Wynagrodzenie podstawowe oraz premie

  • Praca w rozwojowej branży gazowej w zakresie stacji tankowania

  • Polskie i międzynarodowe środowisko pracy, wsparcie i doświadczenie TSG z innych krajów

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie z 30 letnim doświadczeniem

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Możliwość i wsparcie rozwoju zawodowego, w tym szkolenia

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

Jesteśmy wiodącą firmą wspierającą inwestorów w budowie i w rozwiązaniach technologicznych dla stacji paliwowych dla flot. Wynika to z dostępu nie tylko do najnowszych technologii, ale również profesjonalnych standardów pracy. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu oraz byciu częścią międzynarodowej grupy, potrafimy sprawić, że cele naszych Klientów stają się realne, zarówno te związane z paliwami tradycyjnymi jak i elektromobilnością.

Zobacz więcej: www.tsg-solutions.com/pl

Przewiń do profilu firmy