General Ledger Junior Accountant

MIELE GLOBAL SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Pastelowa 6
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)

MIELE GLOBAL SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Pastelowa 6

Poznań

It takes nothing less than the extraordinary to satisfy people with the highest standards. Since our establishment in 1899, we have reached this very goal with our enduring brand promise, “Immer Besser.”. We achieve inspiring results and redefine excellence every day with our strong brand, pioneering products, and award-winning services. This is why Miele is one of the most trusted and desirable premium brands in the world today.

Do naszego nowego Centrum Miele Global Services poszukujemy kandydatów na stanowisko:

General Ledger Junior Accountant [Rekrutacja prowadzona online]

Jak widzimy Twoje zadania?

  • Wykonywanie podstawowych obowiązków w wybranym obszarze księgi głównej
  • Zapewnienie zgodności danych księgi głównej
  • Uzgadnianie kont bilansowych
  • Księgowanie rozliczeń międzyokresowych
  • Analiza kosztów oraz zawiązywanie rezerw
  • Księgowanie PK
  • Wsparcie w przygotowywaniu rocznych sprawozdań finansowych zgodnie z lokalnymi ogólnie przyjętymi zasadami rachunkowości
  • Wsparcie w przygotowywaniu zeznań podatkowych
  • Wsparcie w przygotowywaniu  deklaracji VAT
  • Wsparcie w przygotowywaniu lokalnych raportów statystycznych
  • Zamykanie miesiąca/roku
  • Wykonywanie zadań specjalnych w zakresie rachunkowości finansowej i pomocy w celu wyjaśnienia kwestii księgowych
  • Tworzenie kartoteki środków trwałych oraz amortyzacja
  • Czynny udział w przygotowywaniu dokumentacji dla audytu
  • Zakładanie kont dostawców
  • Wsparcie merytoryczne dla pozostałych działów księgowych

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Doświadczenia w dziedzinie finansów i rachunkowości (np. min 3 lata doświadczenia w obszarze należności/zobowiązań lub min 1 rok doświadczenia w obszarze księgi głównej)
  • Znajomości zagadnień finansowo-księgowych
  • Znajomości MS Excel, SAP
  • Dobrej znajomości języka angielskiego (min. B2)
  • Samodyscypliny i umiejętności analitycznych
  • Umiejętności pracy pod presją czasu
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w strukturach SSC

Co oferujemy w zamian?

  • Pracę w gronie profesjonalistów w międzynarodowej i dynamicznej firmie
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karty sportowe)
  • Nowoczesne miejsce pracy
  • Pracę zgodną z zasadami work-life-balance
  • Znakomitą atmosferę pracy
  • Możliwości rozwoju w ramach nowotworzącej się organizacji

Aplikuj do nas i zostań członkiem rodziny Miele!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Miele Global Services Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.
Informujemy, że Administratorem danych jest Miele Global Services Sp. z o.o. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy