Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

General Manager

  • Karpacz, dolnośląskie pokaż mapę
  • Dyrektor/Prezes
  • 06.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Osada Śnieżka Operator Sp. z o.o.

    Green Mountain 5* Hotel & Apartments to pierwszy pięciogwiazdkowy hotel w Karpaczu, otwarty w 2018 roku. Nowoczesny i luksusowy obiekt dysponuje 137 pokojami i 131 apartamentami, dodatkowo posiada 6 w pełni wyposażonych sal konferencyjnych oraz strefę SPA & Wellness. Miejsce to powstało zarówno z myślą o wypoczynku gości indywidualnych, jak i organizacji spotkań biznesowych.

    Miejsce pracy: Karpacz

    Obowiązki:

    • Kompleksowe zarządzanie obiektem hotelowym,
    • Dbanie o wysoką jakość świadczonych usług,
    • Tworzenie i wdrażanie procedur mających na celu optymalizację funkcjonowania hotelu,
    • Współtworzenie strategii rozwoju hotelu,
    • Podejmowanie i koordynowanie działań sprzedażowych,
    • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientami oraz pozyskiwanie nowych klientów,
    • Sporządzanie raportów z działalności obiektu,
    • Zarządzanie budżetem,
    • Bieżące raportowanie do Zarządu,
    • Zarządzanie i organizacja pracy zespołu.

    Wymagania:

    • Co najmniej 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • Wyksztalcenie wyższe (preferowane kierunki: zarządzanie lub hotelarstwo/turystyka),
    • Praktyczna znajomość branży hotelowej,
    • Doskonała organizacja pracy,
    • Umiejętność zarządzania zespołem,
    • Zaangażowanie, odpowiedzialność i dyspozycyjność,
    • Znajomość j. angielskiego - mile widziana znajomość j. niemieckiego.

    Oferujemy:

    • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w luksusowym hotelu
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Duże możliwości rozwoju
    • Pracę wśród pasjonatów hotelarstwa
    • Stabilne zatrudnienie

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.