General Manager

Hill

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor, prezes
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Nasz klient jest jednym z międzynarodowych producentów i dostawców urządzeń oraz rozwiązań dedykowanych do klientów przemysłowych.

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie organizacją w obszarze handlowym, serwisowym i administracyjnym

  • tworzenie strategii dalszego rozwoju

  • formułowanie i egzekwowanie realizacji planów

  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z kluczowymi klientami

  • raportowanie do centrali firmy

Wymagania pracodawcy

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • wykształcenie wyższe preferowane techniczne

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

  • wiedza z zakresu zarządzania i finansów

  • zdolności przywódcze

  • umiejętności interpersonalne i negocjacyjne

  • gotowość do częstych podróży

Pracodawca oferuje

  • aktywne uczestnictwo w rozwoju firmy

  • pracę w międzynarodowym środowisku

Hill

Hill Woltron jest uznanym ekspertem w dziedzinie doradztwa personalnego, doradztwa zawodowego oraz niezawodnym pośrednikiem pomiędzy najlepszymi kandydatami a wiodącymi firmami.

Przewiń do profilu firmy