Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

General Manager

Savi Technologie

Paprotna 14

Psie Pole

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • definiowanie i realizacja celów biznesowych w oparciu o strategię rozwoju spółki,

  • tworzenie, uzgadnianie i nadzór nad realizacją planów finansowych,

  • odpowiedzialność za wynik finansowy oraz płynność finansową spółki,

  • zarządzanie działalnością operacyjną spółki,

  • analiza oraz wprowadzenie ulepszeń w procesach biznesowych,

  • nadzór nad przebiegiem procesów biznesowych,

  • budowanie kultury organizacyjnej opartej na: pracy zespołowej, ukierunkowaniu na realizację celów, precyzyjnej i transparentnej komunikacji,

  • budowa, motywowanie i wspieranie zespołu,

  • zarządzanie przebiegiem bieżących oraz wdrażanie i nadzór nad realizacją nowych projektów,

  • gotowość do reprezentowania spółki na zewnątrz.

Nasze wymagania

  • wysokie kompetencje managerskie i analityczne poparte doświadczeniem na stanowisku managerskim,

  • doświadczenie w tworzeniu i rozwoju organizacji opartej na specjalistycznej wiedzy technicznej,

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne, prawnicze lub techniczne, mile widziane MBA,

  • doświadczenie w zakresie optymalizacji procesów, kosztów i finansów przedsiębiorstwa,

  • praktyczna wiedza na temat kontroli finansów przedsiębiorstwa,

  • doświadczenie w zarządzaniu i motywowaniu zespołu,

  • wysoka kultura i precyzja komunikacji,

  • umiejętność budowania relacji z pracownikami i klientami,

  • strategiczne, globalne spojrzenie na biznes,

  • znajomość języka angielskiego na bardzo dobrym poziomie - warunek konieczny.

To oferujemy

  • samodzielność w działaniu,

  • dogodną formę zatrudnienia,

  • możliwość kształtowania strategii i rozwoju działalności spółki,

  • pracę w firmie będącej liderem swojej branży o dobrej kondycji finansowej,

  • narzędzia pracy odpowiednie dla zajmowanego stanowiska.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • jeden krótszy dzień pracy

Jesteśmy wiodącym producentem automatycznych systemów detekcji i gaszenia ognia.

Instalujemy i serwisujemy systemy gaśnicze na terenie całego kraju.

Przewiń do profilu firmy