Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

General Manager z j. rosyjskim

Stuff Media O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik

Stuff Media dla naszego Klienta - firmy dostarczającej nowoczesne technologie światowych producentów w zakresie obróbki metali poszukujemy zainteresowanych kandydatów stanowiskiem:

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie spółkami Firmy w krajach bałtyckich,
  • Tworzenie, wdrażanie i realizowanie strategii sprzedażowej oraz marketingowej na terenie krajów rosyjskojęzycznych,
  • Tworzenie, poszukiwanie i realizacja szans zakupowych i sprzedaży na rynkach zagranicznych,
  • Pozyskiwanie oraz obsługa klientów i partnerów handlowych na rynkach zagranicznych,
  • Budowanie długotrwałych relacji z odbiorcami/dostawcami,
  • Zarządzanie budżetem,
  • Reprezentacja Firmy w procesach negocjacyjnych z klientami i dostawcami,
  • Tworzenie cyklicznych raportów dla Zarządu.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane związane z zarządzaniem, marketingiem, ekonomicznym,
  • Doświadczenie minimum 4-5 lat na podobnym stanowisku – związanym ze sprzedażą na rynkach wschodnich,
  • Doświadczenie związane ze sprzedażą w branży technicznej - mile widziane,
  • Bardzo dobra znajomość języka rosyjskiego,
  • Dyspozycyjność i gotowość do odbywania podróży służbowych,
  • Znajomość realiów biznesowych i kulturowych na wybranym rynku,
  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji,
  • Operatywność, samodzielność i kreatywność,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie reprezentującej producentów obrabiarek do obróbki metali - na podstawie umowy o pracę lub B2B,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie składające się z podstawy + premii, bonusów,
  • Dostęp do nowych technologii i szkoleń produktowych,
  • Narzędzia pracy (samochód, komputer, telefon),
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Możliwość rozwoju w ramach organizacji, możliwe zmiany działów.

Ogłoszenie archiwalne