Oferta pracy

General Services Manager

Sodexo PolskaO firmie

  • Błonie

    Błonie, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie usługami i podwykonawcami usług oferowanych Klientowi, w tym - utrzymanie czystości, elementy obsługi technicznej, utrzymanie terenów zewnętrznych. obsługa recepcji, ochrona

  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientem

  • Planowanie i realizowanie założonych rezultatów finansowych,

  • Dbanie o najwyższe standardy obsługi Klienta

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lat doświadczenia zawodowego w zarządzaniu usługami

  • Wykształcenia wyższego

  • Doświadczenia w zarządzaniu podwykonawcami

  • Umiejętności nadawania priorytetów i bardzo dobrej organizacji pracy

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min, B2

  • Ponadprzeciętnych umiejętności interpersonalnych

  • Pasji i zaangażowania

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu

  • Ciekawe i różnorodne wyzwania zawodowe w ramach prestiżowego kontraktu

  • Prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie karty Multisport i inne benefity

  • Miłą i życzliwą atmosferę pracy w środowisku nastawionym na dzielenie się wiedzą