Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Generalny Dyrektor Sprzedaży

LM PAY S.A.

11 00015 000 netto (+ VAT) / mies.

LM PAY S.A.

Lechicka 23A

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • planowanie, monitorowanie, raportowanie do Zarządu wyników pracy zespołu i własnej

  • rekrutacja zespołu / zmiany w aktualnym zespole

  • udział w tworzeniu strategii sprzedaży i marketingu

  • szkolenie nowych członków zespołu

  • nadzór nad szkoleniami zewnętrznymi zespołu

  • budżetowanie pracy zespołu

Nasze wymagania

  • doświadczenie w prowadzeniu kilkunastoosobowego ogólnopolskiego zespołu sprzedażowego

  • doświadczenie w nadzorowaniu call center

  • znajomość języka angielskiego

  • prawo jazdy

To oferujemy

  • stałe wynagrodzenie podstawowe oraz wysokie bonusy za realizację ustalonych celów

  • auto klasy premium do celów firmowych i prywatnych

  • szeroki pakiet medyczny z możliwością rozszerzenia na najbliższa rodzinę

  • karta Benefit Plus

  • komputer, telefon, tablet

O nas

Lm Pay SA (dawniej MediRaty sp. z o.o.) to FinTech zajmujący się finansowaniem usług i procedur medycznych w ponad 10 tysiącach klinik, gabinetów i szpitali na terenie całej Polski.

Nasze marki to MediRaty, Pay Plus, Pay dent, Pay derm oraz nowość Pay Code.