Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Genpact Gateway Program

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Praktykant/Stażysta
  • 2018-10-31

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Hi Genpacteer to be,

    Which is your biggest dream? How do you imagine your journey from now on? Ambition will certainly help you explore to the moon and back, we are sure of that, but doing so in a multicultural environment, surrounded by great people will make the experience memorable. At Genpact, young professionals can learn about accounting, procurement, customer service, while even upgrading their language skills. Sounds good, right?

    Our colleagues have access to a wide range of learning and development opportunities, special discounts and subscriptions, insurances and wellbeing activities, while building solid knowledge on a wide range of activities.

    Learn more about Genpact from www.genpact.com

    Genpact Gateway Program!
    Miejsce pracy: Kraków
    Znasz niemiecki na poziomie B1 i chciałbyś się podszkolić?
    Zacznij swoja karierę zawodowa u nas!
    Poszukujemy chętnych do nowego zespołu, jednocześnie oferujemy kursy doszkalające
    od poziomu B1!

    Jaki jest zakres obowiązków?

    • Odpowiadanie na zapytania klientów (kontakt głownie mailowy)
    • Procesowanie zamówień (przyjmowanie, sprawdzanie danych, wprowadzanie zamówień do systemu)
    • Dbanie o poprawność i prawidłowość dokumentacji
    • Praca w systemie SAP
    • Rozwiązywanie problemów klientów
    • Kontakt z klientem

    Czego poszukujemy?

    • Znajomość języka niemieckiego na poziomie min. B1
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • Chęci do nauki i uczestniczenia w szkoleniach
    • Znajomość pakietu MS Office
    • Umiejętności analitycznego myślenia i szybkiego uczenia się
    • Motywacji do pracy oraz chęć rozwoju
    • Umiejętności pracy pod presją czasu

    Co proponujemy?

    • Stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę
    • Kurs doszkalający z języka niemieckiego – z poziomu min. B1
    • Pracę w międzynarodowym środowisku
    • Uczestnictwo w szkoleniach (wdrożeniowe, umiejętności miękkie, szkolenia systemowe)
    • Możliwości rozwoju
    • Benefity (ubezpieczenie, opieka medyczna Luxmed, karta Multisport, dodatkowe dni urlopu)
    Kindly please see our Privacy Notice for Employment Candidates: http://www.genpact.com/about-us/privacy-notice-for-employment-candidates