Geodeta (branża kolejowa)

  • pomorskie
  • Specjalista
  • 17.06.2019
  • Ważna jeszcze 2 dni (do 17.07.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    COLAS RAIL Polska jest firmą ściśle wyspecjalizowaną w infrastrukturze kolejowej. Z roku na rok rozwijamy swoją kadrę i potencjał techniczny, dzięki czemu przystępujemy z coraz większą pewnością do kompleksowej realizacji projektów kolejowych. Ponadto należymy do grupy Colas, wiodącej na świecie firmy budowlanej, która realizuje projekty na wszystkich kontynentach, w czterdziestu krajach, poprzez sieć 1.400 budów, zatrudniającej ponad 62 000 osób, z czego niemal połowa znajduje się poza granicami Francji, co daje nam solidne podstawy w postaci wiedzy i technologii na wysokim poziomie.

    W związku z intensywnym rozwojem i realizacją planowanych projektów poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: terytorium Polski

    Zakres obowiązków:

    • Geodezyjna obsługa maszyn torowych
    • Wykonywane pomiarów, ich analiza oraz przygotowywanie obmiarów robót
    • Prowadzenie dokumentacji związanej z czynnościami geodezyjnymi
    • Wsparcie geodezyjne przy realizacji kontraktów kolejowych

    Wymagania:

    • Wykształcenie kierunkowe
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, przy budowie infrastruktury kolejowej
    • Znajomość obsługi sprzętu geodezyjnego
    • Mile widziana znajomość systemu pomiarowego toru L-Track LEICA lub pokrewnego
    • Znajomość programów geodezyjnych
    • Znajomość AutoCAD
    • Prawo jazdy kat. B. (praca w delegacji)

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie (umowę o pracę)
    • Opiekę medyczną
    • Ubezpieczenie na życie
    • Ciekawą, pełną wyzwań pracę, w rozwijającej się firmie, będącej częścią międzynarodowej korporacji
    • Samodzielne realizowanie interesujących projektów oraz możliwość rozwoju zawodowego
    • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do zajmowanego stanowiska i doświadczenia
    • Przyjazna atmosfera pracy w młodym i dynamicznym zespole
    • Mobilne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, laptop itp.)
    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych
    klikając w przycisk aplikowania.
    Informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest COLAS RAIL POLSKA Sp. z o. o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Kartuska 5, 80-103 Gdańsk, wpisana pod numerem KRS: 0000457927 do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, NIP: 5833159052, REGON: 221867831 (zwana dalej COLAS RAIL POLSKA Sp. z o. o.), która będzie przetwarzała Pani/Pana dane osobowe podane w formularzu aplikacyjnym oraz dokumentach aplikacyjnych dla celów przeprowadzenia procesu rekrutacji.

    Prosimy o zamieszczenie w dokumencie aplikacyjnym klauzuli o treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez COLAS RAIL POLSKA Sp. z o. o. z siedzibą w Gdańsku w celu udziału w postępowaniu rekrutacyjnym”. W przypadku chęci udziału w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych organizowanych przez COLAS RAIL POLSKA Sp. z o. o. prosimy dodatkowo o zamieszczenie w dokumencie aplikacyjnym klauzuli o treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez COLAS RAIL POLSKA Sp. z o. o. z siedzibą w Gdańsku w celu udziału w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych" [opcjonalnie].