Ta oferta pracy jest nieaktualna od 40 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Geodeta – Inżynier Budowy

  • śląskie
  • Specjalista
  • 05.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma GruntBudowa jest dynamicznie rozwijającą się firmą budowlaną o ogólnopolskim zasięgu. Poszukujemy nastawionych na rozwój i ambitnych kandydatów do pracy na stanowisku:

    Opis stanowiska:

    Podstawowymi zadaniami osoby na stanowisku Geodeta / Inżynier Budowy będzie prowadzenie prac geodezyjnych oraz wsparcie biura budowy.

    W szczególności do zakresu zadań będzie należała:

    • obsługa geodezyjna wykonywanych robót / budowy,
    • sporządzanie na bieżąco obmiarów wykonanych prac / obsługa geotechniczna,
    • sukcesywne, protokolarne, przekazywanie wykonanych odcinków budowy / robót,
    • współpraca z Kierownikiem Robót oraz Menedżerem Projektu.

    Dodatkowe zadania będą obejmować:

    • wsparcie Kierownika Robót w działaniach logistycznych i organizacyjnych związanych z prowadzonymi robotami,
    • przeprowadzanie bieżącej analizy w zakresie zapotrzebowania niezbędnych zasobów ludzkich, materiałowych i sprzętowych,
    • prowadzenie ewidencji dokumentacji technicznej oraz bieżącej korespondencji budowy,
    • kontrolowanie zakresu robót objętych kontraktem i robót dodatkowych.

    Wymagania:

    Warunkiem koniecznym wymaganym od kandydatów będzie:

    • wiedza specjalistyczna z zakresu geodezji,
    • wiedza praktyczna wynikająca z min. 2 letniego doświadczenia;
    • dobra organizacja pracy,
    • nastawienie na cel,
    • sumienność,
    • umiejętność pracy z dokumentami (tworzenie dokumentów, archiwizacja),
    • prawo jazdy kat. B.
    • gotowość do pracy w delegacji.

    Idealnych kandydatów będzie wyróżniała:

    • chęć rozwoju zawodowego,
    • uprawnienia geodezyjne,
    • znajomość budownictwa drogowego od strony teoretycznej i/lub praktycznej,
    • biegła obsługa komputera i urządzeń biurowych (oprogramowanie MS Office, MS Project, AutoCAD z nakładką Civil lub Microstation),
    • znajomość systemów sterowania pracą spycharek firmy Trimble,
    • znajomość urządzeń geodezyjnych firmy Trimble.

    Oferujemy:

    • stałą pracę,
    • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
    • kursy i szkolenia,
    • pracę w firmie z nowoczesnym systemem zarządzania i przyjazną kulturą organizacyjną,
    • możliwość budowania pozycji zawodowej w firmie o ugruntowanej pozycji,
    • indywidualną ścieżkę rozwoju zawodowego oraz pracę z kadrą zarządzającą.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez GruntBudowa Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie."

    bottom