Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Geodeta

GEO COMPANY sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3

Twój zakres obowiązków

GEO COMPANY Sp. z o.o. zatrudni geodetów/ geodetki do prac terenowych i kameralnych, także studentów studiów zaocznych do biura w Krakowie.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV.

Nasze wymagania

  • umiejętności pracy w zespole

  • odpowiedzialności w realizacji powierzonych zadań.

  • prawo jazdy kat. B

  • mile widziana znajomość programów: MicroStation, GEONET, WinKalk, Leica Infinity, Leica Cyclone 360

  • mile widziana znajomość obsługi urządzeń: tachimetr (zrobotyzowane Leica TS60, MS60, TS13, TS12 serii 1200), GPS Leica 1200 , GS14, GS16, niwelatory kodowe Leica DNA03, skanery Leica

To oferujemy

  • długoterminową współpracę

  • pracę przy dużych i ciekawych projektach w Polsce (możliwości pracy także za granicą)

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • szkolenia w naszych biurach w Katowicach, Łodzi, Wrocławiu, Warszawie, Rzeszowie, Poznaniu, Nowym Targu, Bielsku - Białej

O nas

GEO COMPANY działa na rynku usług geodezyjnych od 2008. Do chwili obecnej zrealizowaliśmy ponad 250 obsług geodezyjnych obiektów kubaturowych (m.in. Stadion Śląski, Spalarnia śmieci w Krakowie, EC Tychy, EC "Zofiówka" w Jastrzębiu Zdroju, Park Wodny w Tychach, Zbiornik przeciwpowodziowy "Racibórz Dolny", Elektrownia Jaworzno", galerie handlowe, biurowce, budynki wielorodzinne, hotele, centra logistyczne, zakłady przemysłowe) - https://youtu.be/c9lMUFtv4n8

Wykorzystujemy do pracy najnowsze technologie dostępne na rynku geodezyjnym: tachimetry zrobotyzowane, drony, skanery, a także katamaran zdalnie sterowny do pomiarów batymetrycznych.