Logo Pracuj.pl

Geodeta

SWIETELSKY RAIL POLSKA Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • pomiary terenowe dla potrzeb obmiarowania robót i ofertowania kontraktów budowlanych;
  • geodezyjna obsługa podbijarki torowej - delegacje krajowe i zagraniczne
  • prace geodezyjne przy realizacji kontraktów drogowych i kolejowych - wsparcie zespołu realizującego kontrakt.

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe;
  • prawo jazdy kat. B;
  • podstawowa znajomość obsługi sprzętu i oprogramowania geodezyjnego;
  • znajomość języków obcych;
  • dyspozycyjność (w przypadku podróży służbowych).

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • znajomość pakietu Trimble Business Center;
  • znajomość systemu Trimble GEDO Vorsys, lub podobnych;
  • doświadczenie w pracy z odbiornikami GNSS Geomax.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • ubezpieczenie na życie;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • dofinansowanie karty Multisport;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • zdobycie ciekawych doświadczeń;
  • pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole;

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

SWIETELSKY RAIL POLSKA Sp. z o.o.

Działamy w sektorze infrastruktury kolejowej i drogowej jako generalny wykonawca, koncentrując się na rynku polskim. Świadczymy usługi budowlano-montażowe w zakresie: budowy, modernizacji i remontów linii, stacji kolejowych, obiektów inżynierskich oraz wykonawstwa robót drogowych i kubaturowych. Działamy wspólnie z naszym partnerem strategicznym, europejskim koncernem budowlanym Swietelsky AG. Jako grupa kapitałowa posiadamy jeden z największych i najnowocześniejszych parków maszyn do budowy i modernizacji dróg kolejowych w Europie. Jeżeli lubisz wyzwania i cenisz sobie pracę w dynamicznym i profesjonalnym środowisku dołącz do naszego Zespołu!

Geodeta, Kraków