Ta oferta pracy jest nieaktualna od 265 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Geodeta

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 03.08.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Mota-Engil Central Europe jest jedną z największych rodzimych firm budowlanych w Polsce, czerpiącą z ponad 60-letniej polskiej tradycji budownictwa drogowo-mostowego, specjalizującą się jednocześnie w budownictwie kubaturowym, kolejowym, elektroenergetycznym oraz real estate. Firma posiada szeroki wachlarz oferowanych usług, wyróżniających się wysoką jakością. Mota-Engil Central Europe ma w swoim dorobku budowę setek kilometrów kluczowych dla państwa autostrad i dróg ekspresowych, kompleksów mieszkaniowych, budynków użyteczności publicznej czy stacji elektroenergetycznych.

    Jako silna i zdywersyfikowana spółka, jest także liderem w obszarach bezpieczeństwa pracy oraz społecznej odpowiedzialności biznesu. Firma stale promuje kulturę bezpieczeństwa nie tylko wśród swoich pracowników, ale także u swoich podwykonawców, działając m.in. poprzez Porozumienie dla Bezpieczeństwa w Budownictwie, czego dowodem są stałe wyróżnienia Państwowej Inspekcji Pracy.

    W 2016 roku Mota-Engil Central Europe zdobyła prestiżową nagrodę w kategorii „Outstanding human capital investor”. Wprowadzona strategia rozwoju oraz społecznej odpowiedzialności biznesu pokazały, że Mota-Engil to firma odpowiedzalna, wychodząca naprzeciw oczekiwaniom Pracowników oraz społeczności lokalnych.

    Geodeta
    Miejsce pracy: Kraków

    Zakres obowiązków

    • Praca przy obsłudze obiektów kubaturowych
    • Prace terenowe, realizacyjne oraz inwentaryzacyjne
    • Opracowanie kameralne wyników pomiarów
    • Tworzenie dokumentacji powykonawczej

    Poszukiwane kompetencje

    • Wykształcenie wyższe, kierunki: Geodezja i Kartografia
    • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na budowie
    • Praktyczna znajomość AutoCAD Civil 3D
    • Praktyczna znajomość MS Office
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • Zdolności organizacyjne i komunikacyjne
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
    • Prawo jazdy kat. B

    Oferujemy

    • Stabilne zatrudnienie w dużej, międzynarodowej firmie
    • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w ciekawych projektach, np.: Start@MECE, Akademia Biznesu, Akademia Majstra
    • Pracę w wielokulturowym środowisku
    • Możliwość korzystania z karty MultiSport
    • Kursy językowe etc.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV zawierające klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883” klikając przycisk:

    opisopisopis